Uporabne lastnosti belega zelja

Koristne lastnosti zelja je težko preceniti. In to vse, ker zelje vsebuje ogromno mikro in makro elementov. Tako vemo, da je zelje skladišče vitaminov in mineralov, kar pomeni, da bo uporaba zelja v hrani v obliki solat in sokov najbolj pravilna odločitev. Torej, svojemu telesu lahko pomagate spomladi.

Tudi zelje je dobro pri kuhanju. In z njim lahko počnete, kar želite. Na primer, cvremo, dušimo, pečemo v pečici, kuhamo na pari, mariniramo, solimo. Še posebej bi rad omenil, da gre za polnjene zeljne zvitke. Tako je mogoče videti, da je možnosti neskončno. Zato bomo kasneje v tem članku poskušali izvedeti več o koristnosti zelja. Pojdi?.

Uporabne lastnosti zelja in odtenki

Bogata sestava hranil. Aminokisline, kot so triptofan, lizin, metionin, tirozin, histamin. Vendar pa zelje vsebuje 16 aminokislin. In tu so navedeni le tisti najosnovnejši. Obstajajo tudi vitamini A, B1, B6, C (askorbinska kislina), K, U (antiulcer), P. Makrohranila, kot sta kalij in fosfor. Pa vendar obstajajo elementi v sledovih, na primer kobalt, baker, cink, magnezij. Nato lahko dodate sladkorje, maščobe, fitoncide.

Vlaknine (trdne prehranske vlaknine). V velikih količinah ga najdemo v zeljnih listih. Poleg tega zelje pomaga pri zdravljenju ateroskleroze in njenem preprečevanju. Prav tako želim opozoriti, da zelenjava blagodejno vpliva na prebavni trakt (prebavila).

Sok iz svežega zelja


Sveže iztisnjen zeljni sok. Učinkovito se spopada z razjedami na želodcu in črevesju, hemoroidi in zaprtjem. Priporočljivo ga je piti pri debelosti in diabetesu mellitusu; anemija in Gravesova bolezen; onkologija prebavil. Sladkan zeljni sok je predpisan kot izkašljevanje za laringitis.

Ugotovljeno pa je bilo, da svež zeljni sok prinaša več koristi za zdravje kot metilmetionin sulfonijev klorid (vitamin U). In to zato, ker ima sok lastnosti, kot so baktericidne, bakteriostatične, fungicidne, fungistatične in fitoncidne.

Zeljni listi. Zeljni listi so odlično sredstvo za celjenje ran. Lajšajo bolečine v sklepih. Zelje se uporablja tudi za zdravljenje vrenja, gnojnih ran in lajšanje bolečin pri travmi. Preprosto jih nanesemo na boleče mesto in pritrdimo s povojem. Obkladek iz zelja pomaga tudi pri osteohondrozi.

Kalij, natrij (njihove soli). Mineralne soli igrajo pomembno vlogo v človeškem telesu. Zlasti kalijeve soli odstranjujejo odvečno tekočino iz telesa. Toda spojine z natrijem imajo na primer lastnost vezave molekul vode.

Uporaba zelja pri kuhanju. Tu je nedvoumno zeljna juha med prvimi tečaji v prvih vrsticah ocene. Ki so: bogati, montažni, vitki, dnevni dodatek, leni, kisli.

Zelje velja za zeleno zelenjavo in ne za škrobno. Zato se dobro poda k zelenjavi, kot so kumare, paprika, čebula, česen, redkev, korenje, pesa, mlada buča. Mimogrede, kategorično je nemogoče uporabljati zelje z mlekom. Toda v kombinaciji z maščobami je zelje dobro. Hkrati se jedi dobro prebavijo.

Vitamini

Koristne lastnosti zelja, to je predvsem vitamin C. Zelje vsebuje zadostno količino vitamina. Verjame pa se, da je vitamina C več v agrumih, a kljub temu lahko dvesto gramov svežega zelja zapolni dnevno potrebo človeškega telesa po njem.

Metilmetionin (vitamin U)Ima sposobnost pospeševanja regeneracije povrhnjice kože in poškodovanega peptičnega čira na prebavilih. Izboljša delovanje jeter in vranice.
Biotin (vitamin H ali B7)Izboljša presnovne procese v telesu. Pozitivno vpliva na stanje nohtov, las in kože.
Rutin (vitamin P)Pomaga krepiti kapilare, zmanjšuje njihovo prepustnost in normalizira strjevanje krvi.
Niacin (vitamin B3 ali PP)Vpliva na živčne celice. Prav tako znižuje holesterol v krvi.
Tokoferol (vitamin E)Bistveni antioksidant, ki upočasni staranje.
  • Vitamin K ali koagulacijski vitamin
Velja za "viteza" telesa, ki ščiti ledvice, kostno tkivo, krvni obtok. Vpliva na zaustavitev krvavitve.
Holin (vitamin B4)Izboljša razpoloženje, aktivira možgane, izboljša spomin.

Makrohranila

Te kemične spojine zagotavljajo normalno delovanje telesa

ŽelezoElement, potreben za izboljšanje procesa hematopoeze. Ki uravnava redoks procese, ki se pojavijo v možganih med embrionalnim razvojem.
ŽveploMočan antioksidant. Kar ima antialergijski učinek, izboljša raven sladkorja. Zmanjša verjetnost vnetja sklepov in tveganje za napade. Poveča moč vezi, elastičnost in gibljivost sklepov, spodbuja nastajanje tekočine v njih.
MagnezijElement miru. In tudi normalizira metabolizem, spodbuja nastajanje beljakovin, nadzoruje procese čiščenja celic in njihove delitve.
KalijKalij-natrijeva črpalka. Element zagotavlja popolno sprostitev in krčenje mišic.
FosforBlagodejno vpliva na duševno aktivnost. Prav tako je gorivo za energijo.
KalcijVpliva na moč kosti in zob ter deluje protivnetno. Hkrati poveča odpornost telesa na okužbe in delovanje toksinov, zmanjša prepustnost krvnih žil.
NatrijMedcelični in znotrajcelični element, ki spodbuja aktivnost encimov v prebavnem traktu, normalizira mišično tkivo, uravnava delovanje ledvic in vzdržuje normalno raven pufriranja krvi.
KlorZagotavlja pravočasno odstranjevanje ogljikovega dioksida, žlindre in toksinov iz telesa; normalizira prebavo; je glavna sestavina želodčnega soka.
CinkElement z izrazitimi antitoksičnimi in protivirusnimi lastnostmi. Tako zagotavlja normalno delovanje reproduktivnih organov..
ManganNormalizira presnovne procese.

Elementi v sledovih

JodPotrebno za normalno delovanje ščitnice.
bakerVpliva na delo živčnega sistema.
SelenOhranja mladost in lepoto.
KromZnižuje raven holesterola.
FluorSpodbuja zdrave in lepe zobe.
Molibden"Moški" mikroelement, ki pomaga povečati potenco.
Dušikove spojinePotrebno za diabetes mellitus, bolezni sečil.

Kontraindikacije

Bolezni, pri katerih ne morete jesti zelja:

  • Enterokolitis;
  • Pankreatitis;
  • Povečana kislost želodčnega soka;
  • Težnja k intenzivnemu tvorjenju plinov.

Značilnosti belega zelja

Marsikdo ve, kako koristno je belo zelje. Lahko pa telesu škoduje tudi tistim, ki imajo morebitne alergijske reakcije, imajo težave s ščitnico in prebavili. Upoštevajte prednosti belega zelja, ki jih opažajo v medicini, in kakšno škodo lahko prinese kultura.

  1. Splošne informacije
  2. Sestava zelja
  3. Vsebnost kalorij v zelju
  4. Koristne lastnosti
  5. Uporaba v tradicionalni medicini
  6. Kuharske aplikacije
  • Škoda
  • Goitrogeni
  • Škoda zeljnega soka
  • Uporabne in škodljive lastnosti različnih sort belega zelja
  • Zaključek
  • Značilnosti belega zelja

    Splošne informacije

    Belo zelje je sladka zelenjava, ki jo lahko uživamo svežo ali predelano. Ima kroglasto obliko. Zdaj je zelenjava postala ena najbolj priljubljenih med ljudmi, ki skrbijo za svoje zdravje in postavo..

    Spada v družino križnic, oddelek kritosemenk. V bistvu ima močan koreninski sistem, dobro razvejanost. Upoštevajte prednosti belega zelja v medicini in škodo kulture.

    • glikemični indeks (GI) sveže in predelane zelenjave - 15;
    • OKPD srednje in pozno zoreče zelenjave - 01.12.13.114;
    • 2 blagovni sorti - popolni in navadni;
    • Latinsko (znanstveno ime v latinščini) ime - Brassica oleracea.

    Za prodajo te zelenjavne rastline je potrebno potrdilo o skladnosti zelenjave s standardi Ruske federacije. Izdeluje se v javnih in zasebnih podjetjih. Belo zelje je lahko koristno in škodljivo. Njegova kemična sestava je neposredno odvisna od značilnosti gojenja te zelenjave..

    Sestava zelja

    Kemična sestava belega zelja mu omogoča, da je celovit živilski izdelek. 100 g zelenjave vsebuje 90 g vode, 1 g pepela, 1 g vlaknin. A to še zdaleč ni vse, kar mora potrošnik vedeti o belem zelju..

    Sestava belega zelja izgleda takole:

    KomponentaPodvrsteKoličina, mg
    VitaminiVitamin B1 (tiamin)0,03
    Vitamin B2 (riboflavin)0,04
    Niacin (vitamin B3 ali vitamin PP)0,7
    Folna kislina (vitamin B9)10 mcg
    Vitamin C (askorbinska kislina)45
    Vitamin E (tokoferol)0,06
    MakrohranilaKalij200
    Kalcij50
    Magnezij15.
    Natrij12.
    Fosfor13.
    Elementi v sledovihŽelezo0,6
    Jod3 μg
    Kobalt3 μg
    Mangan170 mcg
    baker70 mcg
    Molibden10 mcg
    Fluor10 mcg
    Cink0,4

    Uporabne lastnosti belega zelja so odvisne od pogojev gojenja, skladiščenja in toplotne obdelave. Za zdravje je najbolj koristno sveže domače belo zelje, najpogosteje ga uporabljamo kot glavno sestavino solat.

    Vsebnost kalorij v zelju

    Zelje je malo kalorično

    Vsebnost kalorij v belem zelju je precej nizka - 25 kcal na 100 g. Vsebuje le 0,1 mg maščobe, 18 mg nitratov, 170 mg kalija. V 6 g ogljikovih hidratov največ predstavlja sladkor - 3,2 g, manjši - prehranske vlaknine (2,8 g). Za nizko kalorično vsebnost belega zelja je zaslužna tudi vsebnost le 1,3 g beljakovin.

    Prav tako je treba poznati KBZHU ne samo belega zelja, temveč tudi drugih vrst te zelenjavne kulture:

    Ime sorte zeljaVsebnost kalorij, kcal.Maščoba, gBeljakovine, gOgljikovi hidrati, g
    Brokoli29.0,272.895.43
    Bruselj4404.587,82
    Koleraba4102.5710.51
    Peking13.0,121.423.43
    Rdečelaska23.00,647,75
    Barvno29.0,282.325.23
    Kitajščina (chamcha, chimcha)štirinajst0,151.212.25
    Marinec454.690,880

    Če primerjamo različne načine kuhanja belega zelja, bo najboljše običajno kuhanje v kosih, zato bodo koristne lastnosti domačega belega zelja maksimalno ohranjene. Vsebnost kalorij v kuhanem belem zelju je 26 g. Maščobe so le 0,1 g, beljakovine - 1,6 g, ogljikovi hidrati - 6,7 g. Med postopkom vrenja sladkor izhaja iz zelja, zato je priporočljivo, da ga v tej obliki uporabljamo za ljudi s sladkorno boleznijo. Uživajo ga tudi ljudje, ki spremljajo prehrano..

    Kislo zelje ima tudi nizko energijsko vrednost - 20 kcal. Posebej bogata je z ogljikovimi hidrati - 54,2 g. Ocvrta zelenjava je neškodljiva. Kalorična vsebnost je 40 kcal, koncentracija beljakovin - 1,8 g, ogljikovi hidrati - 4,2 g, maščobe - 2,8 g.

    Hranilna vrednost dušenega belega zelja je zelo majhna. Za 100 g ima BJU:

    • vsebnost kalorij - 76 kcal;
    • maščobe - 2,9 g;
    • beljakovine - 1,98 g;
    • ogljikovi hidrati - 10 g.

    Vsebnost kalorij v kislem zelju doseže 90 kalorij. V primerjavi z drugimi vrstami zelenjave ima večjo kapaciteto maščob (5,4 g) in ogljikovih hidratov (9,5 g). Ni zelo bogata z beljakovinami, katerih količina je enaka povprečni vrednosti - 1,45 g. Zato vloženega zelja ni priporočljivo jesti ponoči.

    Koristne lastnosti

    Zelenjava je zdravo sveža

    Belo zelje je dokaj zdrav izdelek, če ga zaužijemo v količini 200 gramov na dan. Zelenjava je najbolj koristna, če je sveža..

    Tabela, ki opisuje koristne lastnosti belega zelja:

    Uporabna snovNjegov opis
    Folna kislinaIzboljša krvni obtok in presnovo. Je preprečevanje ateroskleroze. Dobro za ženske za normalno, lahko nosečnost.
    Tartonska kislinaUpočasni pretvorbo ogljikovih hidratov v maščobo. Preprečuje odlaganje holesterola na stenah krvnih žil. Redči, zgosti kri.
    KalijSpodbuja odstranjevanje odvečne tekočine iz telesa. Pomaga izboljšati prebavni proces, zlasti pri moških.
    CelulozaOdstrani odvečni holesterol. Preprečuje razvoj disbioze, to je normalizira mikrofloro v želodcu. Ima diuretični učinek. Pomaga pri zdravljenju bolezni srca in ožilja.

    Uporaba v tradicionalni medicini

    Belo zelje se pogosto uporablja v medicinske namene. Običajno je predpisan za protin. To je posledica dejstva, da v zelenjavi ni purinov, zaradi česar običajno nastanejo protinasti nanosi in se razvije ta bolezen. Blagodejne lastnosti belega zelja se širijo na holeretični sistem. Listi belega zelja so sestavljeni iz prehranskih vlaknin, ki preprečujejo absorpcijo žolčnih kislin in razvoj žolčnih kamnov..

    Prednosti belega zelja se uporabljajo pri zdravljenju drugih bolezni:

    • ledvična odpoved;
    • razjede (lažja stopnja);
    • gastritis (začetna stopnja);
    • hemoroidi (zlasti pri moških);
    • bolezni prebavil itd..

    List zelja bo pomagal pri tromboflebitisu (krčne žile). Da bi tako blagodejne lastnosti belega zelja pomagale pri zdravljenju, je treba list valjati z valjarjem, namazati z oljem (najbolje oljčnim oljem) in nanesti na mesto, kjer najpogosteje nastajajo krčne žile. Liste je treba okrepiti s povojem in pustiti en dan. Trajanje takega zdravljenja je mesec dni..

    Belo zelje in še posebej njegovi listi odlično pomagajo lajšati bolečine in krče. Če želite to narediti, morate kateri koli del zelenjave pritrditi na vneto območje. Belo zelje učinkovito pomaga, če vas boli glava. Da bi to naredili, je treba zelenjavo nekoliko pretepati (tako da listi pustijo sok) in jo nanesti na templje ali drug del glave 30 minut. Druga možnost je pitje 300 ml zeljnega soka na dan..

    Sveže belo zelje je koristno pri aterosklerozi. Samo 15 minut pred obrokom morate spiti 200 ml sveže iztisnjenega soka.

    Pri angini je treba tak sok mešati s toplo, kuhano vodo v razmerju 1: 1. Grlo in usta grgrajte z raztopino.

    Z nizko kislostjo morate na tešče piti 50-100 ml soka. Isto zdravilo bo pomagalo pri razjedi, če je v začetni fazi. Postopoma je treba odmerek povečevati na 1 kozarec na dan. Trajanje takega zdravljenja je 2-3 mesece..

    Kuharske aplikacije

    Belo zelje vsebuje veliko hranil, toda nepravilno kuhanje jih lahko uniči in zelenjavo naredi nezdravo. Ne pozabite, da ljudje s poslabšanimi boleznimi želodca ne smejo jesti sveže zelenjave.

    Belo zelje ali druge vrste zelenjave radi jemo kuhano. Lahko jih dodamo tudi pekovskim izdelkom..

    Iz zelja lahko skuhate veliko jedi

    Iz zelenjave so pogosto pripravljene nizkokalorične kremne juhe. Pogosto so jedi iz tega izdelka vključene v postnih dneh zaradi visoke vsebnosti vlaknin (prehranskih vlaknin).

    Zdrave jedi iz belega zelja:

    • palačinke;
    • hladne zelenjavne solate;
    • palačinke;
    • zeljni zvitki;
    • boršč;
    • chimcha;
    • čamča;
    • domača šawarma;
    • enolončnice itd.

    Za ljudi s protinom bodo koristne dušene jedi iz zelja, ker med postopkom gašenja se izločijo vse škodljive komponente, ostanejo pa le koristni minerali. Tudi belo zelje lahko fermentiramo. Med predelavo je nasičen s koristnimi mineralnimi sestavinami in ga lahko uporabljajo celo otroci..

    V določenih situacijah je zelje lahko škodljivo za telo. Škodljivo je za ščitnico. Ne smejo ga uživati ​​tisti, ki imajo težave s prebavili, zlasti tisti s sindromom razdražljivega črevesja. Ljudje z jetrnimi boleznimi bi morali tudi omejiti vnos te vrste zelenjave..

    Belo zelje je tabu izdelek za tiste, ki so nanj alergični. Pri odraslih se le redko pokaže, dojenčki pa imajo izjemno neprijetne občutke. Če so bili ugotovljeni prvi znaki alergije, je treba otroku nujno dati zdravilo, ker posledice posameznikove nestrpnosti so lahko nevarne.

    Goitrogeni

    Škoda belega zelja je predvsem v prisotnosti goitrogenov. Te elemente v sledovih vsebuje samo sveže zelje. Te snovi se tvorijo v želodcu med postopkom kisanja hrane. Njihova škoda je naslednja:

    1. Pomanjkanje joda. To je nevarno za ljudi s težavami s ščitnico. po zaužitju svežega zelja začne delovati še slabše.
    2. Koncentracija joda v materinem mleku se poveča. To lahko povzroči nastanek kretenizma in hipotiroidizma. pomanjkanje potrebnih hormonov.
    3. Rak ščitnice se aktivno razvija. Prekomerne količine goitrogenov sprva vodijo do pomanjkanja joda, kasneje pa do raka.

    Pomembno je upoštevati, da goitrogene vsebuje le sveže zelje. V vloženih in dušenih niso posledica toplotne obdelave.

    Škoda zeljnega soka

    Če je bil sok narejen iz zelja z visoko vsebnostjo nitratov, je lahko zelo nevaren za zdravje in življenje ljudi..

    Ljudje z gastritisom naj previdno pijejo liofiliziran zeljni sok. Bolje je, da ga razredčite z drugimi sokovi ali navadno vodo, da zmanjšate kislost izdelka..

    Ljudje z naslednjimi boleznimi morajo sploh prenehati piti tak sok:

    • pankreatitis;
    • akutna oblika razjede;
    • različne bolezni jeter.

    Belo zelje je škodljivo za doječe matere. Na HB morate piti zeljni sok zelo previdno, ker povzroča povečano proizvodnjo plina, kar bo negativno vplivalo na kakovost mleka. Posledično lahko dojenčki občutijo napenjanje, kolike..

    Uporabne in škodljive lastnosti različnih sort belega zelja

    Različne vrste in sorte zelja se razlikujejo po svojih lastnostih. Danes ločimo naslednjo klasifikacijo belega zelja:

    Ime sorte, hibridUporabnost in dostojanstvoŠkoda in slabosti
    TaščaZelo koristno, če ga uživamo suhega. Nima grenkega okusa, zato je dobrega okusa. Vsebuje veliko vitaminov in koristnih mikroelementov.Tašča ni predmet dolgotrajnega skladiščenja. Posledično izgubi svoje uporabne lastnosti, razpoke. Če ga zaužijete 2-3 tedne po zbiranju, obstaja nevarnost zastrupitve.
    SkorospelkaLahko ga shranimo v stanovanju v temnem prostoru, vendar je bolje, da ga uporabljamo svežega. Tako se dobro ujema z rižem, zato ga uporabljamo za polnjenje zelja.Zgodnje zorenje je v negi zahtevno. Če ga zaužijemo kislega, lahko škoduje organom prebavil.

    Če ga posadimo zgodaj, bo cvetel in ne bo dal kakovostne letine..

    Menza F1Spada v nizozemsko selekcijo. Bogata s kalcijem in vlakninami. Hitro se prebavi in ​​želodec ne postane težek.Vložene ali ocvrte lahko povzročijo bruhanje ali močno pekoč občutek.
    F1 labodOdlično za zamrzovanje. Zaradi visoke vsebnosti vlaknin ga lahko uživajo majhni otroci vseh starosti.Teža tega belega zelja je majhna - do 1 kg, zato je primerna samo za pripravo solat. Sok iz njega bo grenak, kar lahko povzroči zgago..
    Creumont F1Sladko zelje, brez grenkobe. Primerno za shranjevanje v kleti, kleti. Lahko ga zamrznemo in shranimo 2-3 mesece..Obstaja kontraindikacija - Menza ni dovoljena tistim, ki jim je bila diagnosticirana diabetes ali akutna oblika razjede.
    Magnus f1Lahko ga shranite na hladnem v stanovanju (tudi hladilnik bo dovolj). Pomaga pri zdravljenju žolčnih kamnov.Zaradi visoke vsebnosti nitratov ga je treba v prehrano uvajati postopoma..
    Kolya f1Sorta, ki jo gojijo ruski rejci. Primerno za domače shranjevanje pri -1 do 2 ° C. Kolya je odlična osnova za stiskanje glavobola. Lahko se predela v sok.Stroški sorte se začnejo od 1.700 rubljev za 2.000 semen. Visoka koncentracija sveže iztisnjenega soka lahko znatno poveča kislost v želodcu.
    Številka ena Gribovsky 147Tako zamrznjeno zelje blagodejno vpliva na reproduktivno funkcijo pri moških..

    To je najboljša sorta v Sibiriji. Odporen na tipično rusko zimo.

    Za razliko od drugih sort ima kontraindikacijo za shranjevanje. To sorto je najbolje uživati ​​svežo, ker pri predelavi to belo zelje izgubi svoje koristne lastnosti.
    Dietmarscher FruerNjena domovina je Nizozemska. Ko ga uživamo svežega, je zelo hrustljav, zato je pogosto sestavina hladnih solat.Ima majhno velikost glave - približno 800 g.

    Ko je dušen, povzroči pomanjkanje joda

    Snežinka f1Izvor - Rusija. Ta hibridna sorta je cenjena zaradi visoke stopnje pridelka - do 90 ton na hektar. Uporablja se za fermentacijo.Zahteva skrbno oblikovanje glave in obilno zalivanje. Ima šibke in kratke korenine. Če jo svežim jedem dodamo, lahko povzroči zgago..
    ZmagaGlavna značilnost sorte je bogata rdeča barva listov..

    Sorta je plodna. Z enega hektarja lahko naberejo 100–120 ton, pri sveži porabi pa se prijetno stisne.

    Zmago redno gojimo, da dobimo odlično letino. Gojijo jih samo s semeni. v nasprotnem primeru bo dala slabo letino.
    Trg v KøbenhavnuNjegova značilnost je, da je del hrčkove prehrane. Pomagal bo pri odstranjevanju prebavnih težav pri psih. Koristi za človeško zdravje - veliko vlaknin.Med postopkom gojenja ga je treba hraniti. Če ga ljudje s protinom uživajo ne dušen, ampak svež, to prispeva k napredovanju bolezni.
    Malahit f1Priporočljivo jesti surovo, naravno. Če želite, ga lahko dušite ali skuhate.Ni primeren za cvrtje, ker potem bo kalorična. Ima slabo razvit koreninski sistem, zato je treba hraniti različno.

    Zaključek

    Belo zelje je skladišče hranil. Vsebuje vitamine, makro- in mikroelemente. Cenjen je zaradi svoje sposobnosti, da prepreči razvoj protina, razjed, gastritisa, če veste. Toda poleg koristi je belo zelje škodljivo. Med škodljivimi lastnostmi zelenjave je klic alergijske reakcije, poslabšanje bolezni jeter, nastanek oteklin pri dojenčkih iz materinega mleka.

    Belo zelje

    "Pogostost" in razširjenost belega zelja na naših vrtovih daje vtis, da je ta zelenjava neuporabna za promocijo zdravja. Zdi se, da je neizpodbiten le pomen zelja v dietetologiji in programih hujšanja, in sicer zaradi nizke vsebnosti kalorij in obilja vlaknin..

    Snovi, ki jih vsebuje zelje, znatno zmanjšajo tveganje za nastanek raka na črevesju, preprečijo razvoj ateroskleroze, odpravijo učinke izpostavljenosti sevanju in imajo terapevtski učinek na številne druge telesne sisteme..

    Uporabne lastnosti zelja

    Sestava in vsebnost kalorij

    Osnovne snovi (mg / 100 g):Sveže surovo zelje [5]Kislo zelje [13]Kuhano brez soli [6]
    Voda92,1892,5292,57
    Ogljikovi hidrati5.84.285.51
    Prebavne vlaknine2.52.91.9
    Beljakovine1.280,911.27
    Maščobe0,10,140,06
    Kalorije (Kcal)25.devetnajst23.
    Minerali
    Kalij170170196
    Kalcij40trideset48
    Fosfor26.20.33
    Natrij18.6618.
    Magnezij12.13.15.
    Železo0,471.470,17
    Cink0,180,190,2
    Vitamini
    Vitamin C36.614.737.5
    Vitamin PP0,2340,1430,248
    Vitamin E0,150,140,14
    Vitamin B60,1240,130,112
    Vitamin K0,0760,0130,1087
    Vitamin B10,0610,0210,038
    Vitamin A0,030,0010,02

    V medicini

    Belo zelje vsebuje 16 prostih aminokislin (med njimi triptofan, lizin, metionin, tirozin, histamin in druge). Zelje je bogato z vitamini A, B1, B6, C (askorbigen), P, K, vitaminom proti razjedam; kalijeve in fosforjeve soli; mikroelementi: kobalt, baker, cink, magnezij. Vsebuje sladkorje, maščobe, encime (laktozo, proteazo, lipazo), hormonske snovi, fitoncide.

    Zeljni listi vsebujejo vlaknine, ki preprečujejo razvoj ateroskleroze in izboljšujejo delovanje prebavil. Od mineralnih soli imajo najpomembnejšo vlogo kalijeve soli, ki aktivirajo odstranjevanje odvečne tekočine iz telesa, in natrijeve soli, ki imajo lastnost vezanja vode. [7]

    Zelje dolguje svoje raznolike terapevtske lastnosti impresivnemu kompleksu kemikalij, ki jih vsebuje. Visoka učinkovitost uporabe svežega zeljnega soka pri zdravljenju čir na želodcu in dvanajstniku je bila eksperimentalno in klinično potrjena. Glavna učinkovina pri zdravljenju teh bolezni je vitamin U, ki ima antihistaminske in antiserotoninske lastnosti, prav tako pa izboljšuje presnovo lipidov, tiamina in holina ter presnovo želodčne sluznice, povečuje njegovo odpornost na škodljive dejavnike in aktivira proces celjenja ulcerativnih žarišč. Poleg razjed na želodcu je uporaba vitamina U indicirana tudi pri enteritisu, kolitisu, kožnih boleznih (ekcemi, luskavica, nevrodermatitis, površinski alergijski vaskulitis) in kardiosklerozi. V vseh teh primerih obstaja dober zdravilni učinek..

    Omeniti velja, da neposredni učinek svežega naravnega zeljnega soka daje boljše rezultate v primerjavi z metilmetionin sulfonijevim kloridom (vitamin U), saj ima sok številne dodatne lastnosti: baktericidno, bakteriostatsko, fungicidno, fungistatično in fitoncidno. Eksperimentalno je bilo dokazano, da zeljni sok deluje protibakterijsko tudi na mikrobakterije Staphylococcus aureus in tuberkulozo.

    Poleg tega ima svež zeljni sok antitusivne in izkašljevalne lastnosti. Skoraj popolna odsotnost purinskih baz v zelju je zelo koristna v prehrani tistih, ki trpijo za protinom in holelitiazo. Sok, solate in zeljne jedi se priporočajo pri boleznih srca in ledvic (diuretične lastnosti zaradi povečane vsebnosti kalijevih soli), pri aterosklerozi (prisotnost pektinov, ki lahko iz telesa odstranijo strupene snovi in ​​holesterol, pa tudi vlaknin, ki odstranjujejo holesterol in izboljšujejo motorično delovanje črevesja) ).

    Tradicionalna medicina uporablja sok ali sveže zelje za zdravljenje nespečnosti, glavobola, zlatenice in motenj vranice. Sveže in kislo zelje se uporabljata za povečanje apetita, krepitev izločanja želodčnih žlez, uravnavanje črevesne aktivnosti, preprečevanje skorbuta in kronične dispepsije kot diuretik in blago odvajalo.

    Kislo zelje ali kumarica iz njega svetujemo pri diabetesu, jetrnih boleznih, holangiohepatitisu; zeljna slanica izboljša prebavo, pospešuje izločanje žolča, ima nežen odvajalen učinek pri hemoroidih. Zeljni sok in njegova decokcija z medom se uporabljajo pri laringitisu, bronhitisu in drugih vnetnih procesih dihal. [8]

    V tradicionalni medicini

    Pod imenom "vitamin U" industrija proizvaja aktivirano obliko metionina - metil metionin sulfonijevega klorida. Predpišite ga v 1-2 tabletah (0,05 g - 0,1 g) po obroku en mesec ali 40 dni z razjedami na želodcu in dvanajstniku, kroničnim gastritisom in gastralgijo.

    Ne smemo pozabiti, da so pri individualni nestrpnosti vitamina U možni slabost, bruhanje in pojav močnih bolečih občutkov, ki izginejo, ko se odmerek zmanjša ali po popolni prekinitvi zdravljenja. [8]

    V ljudski medicini

    • Pri pomanjkanju vitaminov, čirju na želodcu in dvanajstniku je predpisan surov, sveže iztisnjen zeljni sok v topli obliki, pol kozarca trikrat na dan en mesec. Sok poveča apetit in spodbudi izločanje sokov hrane pri gastritisu z zmanjšano sekretorno funkcijo.
    • Zeljni sok s sladkorjem deluje kot izkašljevanje, antiseptik in protivnetno sredstvo.
    • Sok, prebavljen s sladkorjem, se uporablja za mačka in v mešanici z odvarom zeljevega semena za motnje spanja.
    • Seme zelja se uporablja za izgon parazitov iz telesa. [7]
    • Pri boleznih jeter, žolčnika in holangiohepatitisu predpišite slanico kislega zelja v topli obliki, pol kozarca trikrat na dan pred obroki.
    • Pri hemoroidih, ki jih spremlja zaprtje in krvavitev, vzemite naenkrat 2 skodelici tople slanice kislega zelja. [8]
    • Pri raku želodca pijte topel zeljni sok z medom, trikrat na dan po pol skodelice, 60 minut pred obroki. Ali pa pripravite decokcijo zeljnih semen in korenin: žlico sesekljanih surovin 10 minut kuhamo v 200 ml vode, vztrajamo vsaj eno uro in pijemo ves dan.
    • Pri gripi zmešajte sok aloe z medom in zeljnim sokom (v enakih razmerjih). Zmes prelijte s suhim vinom in pustite 24 ur. Vzemite žličko pred obroki.
    • Pri nespečnosti 2 žlici semen zelja prelijte z 200 ml vrele vode. Pustite, da se kuha dve uri, nato precedite in dodajte infuziji semena četrt skodelice svežega zeljnega soka. Vzemite trikrat na dan pred obroki. [devet]

    Navzven:

    • Sveže liste nanesemo na boleče sklepe s protinom. Zeljni listi, kuhani v mleku in pomešani z otrobi, se uporabljajo kot obloga za skrofulo in mokri ekcem. Sesekljane liste svežega zelja v kombinaciji z beljakom nanesemo na gnojne rane, opekline in dolgotrajne razjede. Bradavice odstranimo s surovim sokom, sok, razredčen z vodo, je učinkovit za grgranje z vneto grlo, stomatitisom. [7]
    • Pri bolečinah v vratu, na zadnjem delu glave po prepihu na boleče mesto nanesite obkladek iz mešanice: žlico naribanega zelja in tri žlice hrena.
    • Pri migrenah na glavo pritrdite sveže liste zelja, ki jih ne pritrdite tesno z brisačo ali pasom.
    • Pri razpokah na petah vam bo pomagal recept: noge morate vnaprej popariti v soda kopeli. Na poškodovane pete nanesite naribano zelje in hren. Obkladek pritrdite s polietilenom in toplo nogavico ter pustite čez noč. Zjutraj sperite s hladno vodo in pete namažite s hranljivo kremo.
    • Pri zunanjih tumorjih se zelje zdrobi in nastala kaša nanese na novotvorbo. [devet]

    V orientalski medicini

    Avicenna je zelje uporabljal pri boleznih različnega izvora. Pepelu iz stebel zelja je pripisal analgetično lastnost. Zeljeva juha in semena vas po besedah ​​legendarnega zdravilca rešijo pred zastrupitvijo. In pepel zeljne korenine - drobi ledvične kamne. Avicenna je soglasno s starodavnimi raziskovalci verjel, da je sestava zeljnega soka in vina dobro sredstvo za ugrize strupene kače ali podivjanega psa. [devet]

    V znanstvenih raziskavah

    Skupina britanskih znanstvenikov, ki je zastopala raziskovalno skupino na Inštitutu Francis Crick (2018), je med laboratorijskimi študijami utemeljila vlogo zelja (zlasti in križnic na splošno) v boju proti črevesnemu raku. Ali zelje deluje proti raku? Med študijo je bila izolirana kemikalija indol-3-karbinol, ki nastaja med prebavnim procesom in prebavo zelja (tako kot drugi člani družine križnic). Ta snov spodbuja regeneracijo notranje plasti spodnjega črevesa, spodbuja delovanje novih imunskih celic, ki nadzorujejo vnetje. To teorijo potrjuje tudi Britanski inštitut za raziskave raka v imenu dr. T. Keyja: "Raziskave... dokazujejo, da ne samo vlaknine, temveč tudi posebne snovi, ki jih najdemo v zelju in drugih križnicah, znatno zmanjšajo tveganje za nastanek raka na črevesju.".

    Enako fenomenalna lastnost zelja je sposobnost, da iz telesa "odstrani" sevalno onesnaženje. Kemična sestavina zelja - 3,3-diindolilmetan - odstranjuje učinke sevanja. Tako pravijo znanstveniki, ki razvijajo projekt na univerzi Georgetown. [deset]

    V dietetiki

    Zelje je malo kalorično in ne vsebuje škodljivih maščob. Poleg tega vsebuje tartronsko kislino, ki preprečuje debelost: ta kislina upočasni pretvorbo ogljikovih hidratov v maščobe. Zaradi tega je zelenjava nepogrešljiva na jedilniku ljudi, ki želijo shujšati. Toda zelje je pametneje vključiti v svojo prehrano za tiste, ki hujšajo, seveda sveže ali vložene, saj se tartronska kislina med toplotno obdelavo uniči.

    Termično obdelano zelje pa je lahko tudi osnova prehrane, namenjene hitremu in nežnemu hujšanju: to je znamenita nizkokalorična zeljna juha. Tehnika te diete vam omogoča, da vključite določena živila, predvidena za ta dan, vendar je glavna jed zeljeva juha. Za pripravo takšne juhe, ki gori maščobe, boste potrebovali: 2 veliki čebuli, 2 bolgarski zeleni papriki, dva velika paradižnika, 250 g gob, kup zelene, ½ glavico zelja, 3 korenja, sol, poper, vse začimbe ali začimbe po okusu. V globoki ponvi na malo rastlinskega olja prepražimo drobno sesekljano čebulo in papriko. Dodamo jim nasekljan paradižnik, gobe, zeleno, zelje, korenje in dušimo nekaj minut na majhnem ognju. Prestavite zelenjavo v ponev, nalijte 12 skodelic vode, dodajte sol, začimbe in začimbe ter kuhajte na zmernem ognju do mehke konsistence rastlinske mase. To zeljno juho lahko jeste za hujšanje večkrat na dan. [4.11]

    Pri kuhanju

    Kar zadeva vroče prve jedi, v zgodovini ruske kuhinje skorajda ni recepta, ki bi se lahko pomeril z zeljevo juho in jih obšel po priljubljenosti..

    V "Nacionalnih kuhinjah naših narodov", temeljnem delu uglednega znanstvenika 20. stoletja. Pokhlebkina V.V., opisane so možnosti kuhanja zeljne juhe: bogata zeljna juha (polna), kombinirana, pusto, preprosto meso, dnevno, leno (rachmanny), kislo zelje, sivo (sadike), zelena, kopriva in repinca.

    • Juha iz kislega zelja iz svežega zelja (po receptu V. V. Pokhlebkina)

    Potrebovali boste: 0,5-0,75 kg govejega prsa, enako količino svežega zelja, 6-8 kosov majhnih zelenih nezrelih jabolk, 2 čebuli, 1/2 repe, 2 žlici sesekljanega kopra, 3 lovorjeve liste, 8 zrn črnega popra, 100 g kisle smetane.

    Pripravite mesno juho. Ko je meso skoraj pripravljeno, zeljne liste zrežite na majhne kvadratke, nasekljajte čebulo, repo, dodajte juhi in kuhajte četrt ure, nato dodajte jabolka, narezana na trakove, po nadaljnjih 5 minutah - zelišča in začimbe ter kuhajte, dokler jabolka popolnoma ne zavrejo... Postrežemo s kislo smetano.

    • Klasičen recept za mesne zvitke (iz "Knjige o okusni in zdravi hrani")

    Sestavine: 300 g mesa, 800 g belega zelja, pol kozarca riža (lahko ga nadomestimo z drugim žitom - bisernim ječmenom, proso), 1 čebula, žlica moke, 2 žlici paradižnikove paste, kisla smetana in maslo, kozarec vode.
    Pripravimo mleto meso, zavremo riž. Čebulo drobno sesekljamo, na maslu rahlo prepražimo, združimo z mletim mesom in rižem. Začinimo s soljo in poprom. Zelje kuhamo 5 minut, pustimo, da se ohladi, nadevamo z mletim mesom z rižem in čebulo, vsak list zavijemo z zvitkom. V ponvi pripravimo omako iz kozarca vode, moke, kisle smetane in paradižnikove paste. Omako zavremo, začinimo s soljo in poprom. Polnjeno zelje damo v ponev, prelijemo z omako, dušimo pod pokrovom na majhnem ognju 40 minut. Postrezite s sesekljanimi zelišči.

    Na osnovi zelja nastane na stotine izvirnih in okusnih jedi iz različnih svetovnih kuhinj: od dietne zeljne juhe do izvrstnega "zeljnega milfeja". In eden najbolj zdravih gastronomskih užitkov je seveda kislo zelje.

    • Kako hitro fermentirati zelje?

    Instant kislo zelje (za 2 uri): potrebujete 2 kg belega zelja, 200 g korenja in 100 ml rastlinskega olja. Za marinado: 1 l vode, 100 g sladkorja, 60 g soli, 120 ml 9% kisa, 3-4 pimentov grah, lovorjev list. Zelje nasekljajte. Dodajte naribano korenje, rahlo podrgnite z rokami. Nalijte rastlinsko olje, premešajte. Zavremo vodo s soljo, sladkorjem in začimbami. Odstranite z ognja in dodajte kis. Nasekljano zelje prelijte z marinado, dokler ni pokrito. Dajte pod zatiranje in držite 2 uri.

    • Hrustljavo kislo zelje

    Za kuhanje boste potrebovali: 3 kg belega zelja, 200-250 g korenja, 60 g soli, 25 g sladkorja. Zelje nasekljajte. Dodamo naribano korenje, sol in sladkor, nežno premešamo. Tesno postavite v posodo in pritisnite pod pritiskom. 3 dni hranite pri sobni temperaturi pod pritiskom. Vsak dan, ko odstranite zatiranje, zeljno maso prebodite z dolgim ​​lesenim ročajem, da uide nabrani zrak. Končano zelje shranite v hladilniku.

    • Vloženo zelje z jabolki

    Sestavine: 4 kg belega zelja, 3 kg jabolk, 250-300 g korenja, 50 g sladkorja, 50 g soli. Za slanico: 1 l vode, 25 g soli, 20 g medu (zavremo vodo in v njej raztopimo sol in med).

    Zelje nasekljajte, dodajte naribano korenje, sol in sladkor, premešajte (tako da zelenjava rahlo pusti sok). Jabolka in zelje damo v posodo v več plasteh. Nalijte toplo slanico, pokrijte z velikimi listi zelja in zatiranje postavite na vrh. Zelje, ki bo pripravljeno čez 2 tedna, shranite na hladnem. [12]

    V kozmetologiji

    Pri formulaciji kozmetike na osnovi belega zelja se uporabljajo zeljni sok, slanica, kislo zelje, celi ali sesekljani listi svežega zelja.

    • Maska za obraz iz belega zelja (za mastno kožo): 2 žlici zeljnih listov, narezanih na kašo, zmešajte s stepenim beljakom. Nanesite na očiščeno kožo. Namakajte pol ure, nato sperite s toplo vodo.
    • Za mastno kožo je priporočljivo, da si obraz pred umivanjem obrišete z vato, namočeno v sok kislega zelja. V pomoč je tudi drgnjenje z losjonom iz svežega zelja in kumaričnih sokov, vzetih v enakih delih..
    • Maska z zeljem za suho kožo: na očiščeno kožo nanesite kozmetično kremo ali negovalno kremo. Krpni prtiček namočite v 100 ml svežega zeljnega soka in ga rahlo zavijte ter ga nanesite na obraz. Ko se prtiček posuši, krpo enakomerno navlažite s sokom. Prijavo pustite vsaj četrt ure.
    • Za suho kožo je učinkovita tudi maska: kašo iz svežih zeljnih listov zmešajte z rumenjakom in rastlinskim oljem (vse sestavine v enakih delih). Nanesite na obraz, po 20 minutah sperite s toplo vodo.
    • Maska za beljenje zelja: da se znebite peg in starostnih peg, je koristno vsak dan obrisati obraz s sokom kislega zelja.
    • Negovalna maska ​​za obraz: polovico kvasne palčke zmešajte z medom in svežim zeljnim sokom (vzemite žličko), zmešajte sestavo, dokler ni gladka, pustite, da fermentira v temnem prostoru. Ko se masa poveča za 2-3 krat, nanesite na očiščeno kožo obraza približno pol ure. Temeljito sperite s toplo vodo. Maska iz debele plasti kislega zelja tudi tonizira in neguje kožo (namakajte 20 do 30 minut, sperite s hladno vodo).
    • Balzam za lase z zeljnim sokom: za tanke lase z razcepljenimi konicami v enakih razmerjih zmešajte sokove - sveže zelje, limono in špinačo. Sestavo vtrite v lase in lasišče, namakajte približno 20 minut in sperite s toplo vodo.
    • Pri hrapavi, grobi koži rok so koristne kopeli iz kislega zelja. Na koncu postopka namažite roke z maščobno kremo. [4]

    Kombinacija z drugimi izdelki

    Zelje je zelena in neškrobna zelenjava. Belo zelje se dobro ujema z zelenjavo lastne vrste: kumare, paprika, čebula, česen, redkev, korenje, pesa, mlada buča. Zelje ni združljivo z mlekom, se pa odlično obnese v kombinaciji z maščobami (na primer maslom): jed iz takšnih kombinacij se dobro absorbira. Zelje je samo po sebi dobra priloga k mesni jedi..

    Pijače

    Iz zelja, sveže iztisnjenega soka, ki ga zmešamo z drugimi sokovi, pripravimo slanico in dobimo zelenjavni koktajl.

    Iz sesekljanih listov svežega, zrelega zelja iztisnemo sok. Nato filtrirajte in pustite, da se nekaj ur kuha, da se razjasni. Prečiščeni sok ponovno filtriramo, zelo previdno, brez tresenja in pijemo tako v čisti obliki kot z dodatki.

    Sok zelja in pese

    Namizno peso operemo, olupimo, narežemo na več kosov in iztisnemo s sokovnikom. Sok pese zmešamo s sokom kislega zelja (v razmerju 3: 2) in ga vzamemo za terapevtske in profilaktične namene. [devet]

    Nevarne lastnosti zelja in kontraindikacije

    Posamezna nestrpnost vitamina U, ki se izloča iz zelja, je kontraindikacija za uporabo zdravila na njegovi osnovi - metil metionin sulfonijevega klorida.

    Zaradi možnega povečanega tvorjenja plinov je kontraindicirano pitje zeljnega soka pri bolnikih z diagnozo miokardnega infarkta..

    Da bi se izognili poslabšanju, ni priporočljivo jemati zeljnega soka s povečano kislostjo v želodcu. [8]

    Na tej ilustraciji smo zbrali najpomembnejše točke o koristih in možnih nevarnostih belega zelja in zelo vam bomo hvaležni, če boste sliko delili na družbenih omrežjih s povezavo do naše strani:

    Zanimiva dejstva

    • Prej, ko so sadili zelje, so ljudje govorili: »Ne bodi gleženj, ampak trebuh; ne bodi prazen, bodi debel; ne bodi rdeč, bodi okusen; ne bodi star, bodi mlad; ne bodite majhni, bodite odlični. " Sadike zelja naj bi sadili 18. maja (po sodobnem slogu), na Arino Rassadnitsa (zelje), zelje pa bi nabirali, sekali in nabirali 25. septembra - na Sergeja Kapustnika. Astrološki koledar za vrtnarje priporoča nabiranje zelja čez dan, na rastoči luni.
    • V čem je skrivnost znamenite zeljne juhe? Ruski kmetje so pripravljali tako imenovano "dnevno" zeljno juho: kuhano zelje, nato zamrznjeno in nato spet kuhano. Ta tehnologija je omogočila pridobitev posebnega in specifičnega "učenjaškega duha", ki je bil v ruskih gostilnah zasidran kot nepogrešljiv atribut. Zaščitni okus dnevne zeljne juhe je bil odličen, vendar je bilo v taki posodi malo koristnih snovi. [12]
    • Festivali in praznovanja, posvečena trgatvi zelja in kulinarična tekmovanja v kuhanju zeljnih jedi, se vsako leto odvijajo na različnih koncih sveta. Tu je le nekaj izmed njih: Kupusiyada (Srbija, Futog); Kislo zelje, festival kislega zelja (Nemčija); Filderkrautfest (Nemčija, Leinfelden-Echterdingen); festival zelja (Francija, Saint-Saens); festival kislega zelja (Švica, Mühleturnen).
    • Slika za tihožitje je veliko dolžna takšni zelenjavi, kot je zelje. Umetniki različnih obdobij in trendov so ga vključili v svoje sadno-zelenjavne kreacije: od J. S. Beka (Tihožitje z zeljem in morskim prašičkom) in B. Strozzija (Tihožitje z bučkami in grozdjem v košarici, zeljem, limono in cvetjem v vazi). ") V. Van Goghu (" Tihožitje z zeljem in lesenimi čevlji ").

    Botanični opis

    To je rastlina zelenjave skoraj izrednega pomena (skupaj s krompirjem), razširjena zaradi razpoložljivosti, univerzalnega okusa in nesporne industrijske vrednosti..

    Belo zelje botaniki uvrščajo med različne vrste zelja iz družine zelje (križnice). Latinsko generično ime za zelje je Brassica.

    izvor imena

    Zgodovina

    V Evropi so zelje začeli gojiti pred približno 3 tisoč leti (botanični predhodnik sodobnega belega zelja je bila vrsta z odebeljenimi mesnatimi listi, ki lahko zadržijo veliko vlage). V Egiptu te zelenjave niso gojili, dokler na oblast ni prišla dinastija Ptolemejev. V besedilih "očeta botanike" Teofrast omenja zelje, kar nam omogoča sklepati, da so ga Grki poznali vsaj že v 4. stoletju pr. e. V Catonovi razpravi "Kmetijstvo" (2. stoletje pr. N. Št.) Je zelje že omenjeno neposredno.

    V Rimu so zelje uporabljali pri kuhanju, zdravilstvu in postalo ena najbolj priljubljenih zelenjavnih pridelkov. V svojih spisih Plinij Starejši opisuje 7 tedaj znanih vrst zelja. Okroglo zelje, ki ga poznamo, je bilo prvič gojeno v Angliji v 14. stoletju..

    Zelje se je iz Evrope selilo v Ameriko, Indijo, Japonsko. V zgodovini plovbe v preteklih stoletjih je imela ta zelenjava pomembno vlogo, saj je ravno kislo zelje postalo skorajda edini vir vitamina C, katerega zaloge na krovu ladje lahko preprečujejo skorbut. [2]

    Sorte

    Dosežki pri vzreji vrtnarjem in vrtnarjem zagotavljajo veliko izbiro sort in hibridov belega zelja. Sorte običajno delimo na zgodnje zorenje, srednje zorenje in pozno zorenje (včasih so zgodaj zoreče sorte opredeljene v ločeni kategoriji). Zgodnje zelje je dobro za solate, sočno in nežno, ni pa primerno za dolgotrajno skladiščenje. Srednje in pozne sorte so odlično shranjene dlje časa, iz njih se pripravlja kislo zelje, namočeno zelje.

    Z gojenjem zgodnje zorečih sort lahko letno pridobite dve letini. Priljubljene sorte zgodnjega zelja - "Zolotoy hectar", "Malakhit", "Zarya", srednje - "Dobrovolskaya", "Kupchikha", pozno - "Ženeva", "Amager". Obstaja tudi izbor sort za določene podnebne razmere: delitev na tako imenovane regionalne sorte, katerih gojenje daje najvišji donos v določeni regiji.

    Nekatere sorte zelja so postale zares legendarne in so se zapisale v svetovno zgodovino zelenjadarstva, kot je na primer znamenita sorta Saint-Saens, katere primerki so dosegli težo 20 kg, dolžina največjih listov pa tudi do 100 cm. trgu do 19. stoletja. Poleg tega je njena priljubljenost začela upadati in od leta 1999 je bila sorta vključena v Katalog vrtnih rastlin v Franciji, kjer je dobila poseben status starodavne sorte, "priporočljive za ljubiteljske vrtnarje". [3]

    Gojenje lastnosti

    V prvem letu gojenja zelje proizvede gosto glavico zelja, zbrano iz mesnatih in sočnih listov. Naslednje leto rastlina tvori steblo s cvetovi, zbranimi v krtačo. Plodovi so podolgovati stroki (do 10 cm), semena so temno rjave barve. Zelje pripada vlagoljubnim in zmerno termofilnim rastlinam (vročina nad 25 ° C slabo vpliva na zelenjavo - glavice zelja pogosto propadajo in jih napadajo škodljivci). Obilno zalivanje je potrebno skoraj v celotni rastni sezoni. Priprava tal za obdelavo poteka v dveh fazah: prva (do globine 0,25 m) in druga (pomlad, do globine 0,2 m) oranje gredic. Prehrana se izvaja tudi v fazah: prvič je zemlja oplojena z mineralno sestavo dva tedna po sajenju sadik. Večje donose zelja lahko dosežemo, če so bili njegovi tako imenovani "predhodniki" na namiznem korenčku ali zgodnjem krompirju.

    Kako ravnati s škodljivci zelja?

    Eden najbolj okolju prijaznih metod je predelava sadik z infuzijo konjskega kislice. Tri vedra sesekljanega kislice prelijemo z vodo v vrtni sod in pokrijemo s folijo. Po 10 dneh zbrano brozgo zberite bližje površini vode v ločeno vedro. Gredice poškropite z zeljem s pripravljeno pelinovo metlo. Ta metoda zanesljivo ščiti zelje pred zeljnim metuljem. [1,9]

    Izbira in shranjevanje

    Pravilno izbrana bo trhla trda vilica (glava) z nedotaknjenimi in čistimi, močnimi in gostimi svežimi listi bele ali svetlo zelene barve.

    Sveže zelje lahko dolgo hranite v kleti ali v hladilniku. Izogibati se je treba shranjevanju zelenjave na odprti sončni svetlobi, saj v tem primeru listi ozelenijo. Zelje se v zabojih hitro poslabša. Pokvarjene liste je treba pravočasno opaziti in odstraniti. Zunaj hladilnika je treba vsako glavo zelja hraniti ločeno od ostalih, zavito v debel papir. [4.9]

    1. Priročnik o nabavi zdravilnih rastlin / DS Ivashin, ZF Katina, IZ Rybachuk idr. - 6. izd., Isp. in dodajte. - К.: Harvest, 1989. - 288 str.: Mulj.
    2. Zgodovina zelja, vir
    3. Zelje, vir
    4. Zdravilni izdelki. Hrana je zdravilo, zdravilo je hrana. Sestava. AD Milskaya, - Kh.: Phoenix, 1998. - 479 s.
    5. Zelje, surovo, vir
    6. Zelje, kuhano, kuhano, odcejeno, brez soli, vir
    7. Karkhut V. V. Zdravila okoli nas. - К.: Zdravje, 1993. - 232 str..
    8. Zdravilne rastline: enciklopedični priročnik / ur. A. M. Grodzinsky. - K.: Olymp, 1992. - 544 str.: Ilustr.
    9. Dubrovin I. Vse o navadnem zelju. - 2009 - 163 s.
    10. Kako skromno zelje lahko ustavi raka, vir
    11. Prehrana z zeljno juho, vir
    12. Velika enciklopedija tradicionalne medicine. - M.: "Založba ANS", 2005. - 1120 str.: Ilustr.
    13. Kislo zelje, vir

    Brez našega predhodnega pisnega soglasja je prepovedana uporaba kakršnih koli materialov..

    Uprava ni odgovorna za kakršen koli poskus uporabe katerega koli recepta, nasveta ali diete in tudi ne jamči, da vam bodo navedeni podatki pomagali ali škodovali osebno. Bodite previdni in se vedno posvetujte z ustreznim zdravnikom!