FitAudit

FitAudit je vaš vsakdanji prehranski pomočnik.

Resnične informacije o hrani vam bodo pomagale shujšati, pridobiti mišično maso, izboljšati zdravje in postati aktivna in vesela oseba..

Zase boste našli veliko novih izdelkov, ugotovili njihove resnične koristi, iz prehrane odstranili živila, za katera prej sploh niste vedeli o nevarnostih.

Vsi podatki temeljijo na zanesljivih znanstvenih raziskavah, uporabljajo jih lahko tako amaterji kot profesionalni strokovnjaki za prehrano in športniki.

Kitajsko zelje

Pekinško zelje (petsai, kitajsko zelje, zelena solata) - pri kuhanju, listi zelišča z istim imenom, ena od sort navadnega zelja. Je ena izmed najbolj priljubljenih kmetijskih rastlin v jugovzhodni Aziji. Ima prijeten sladek okus in pomembno hranilno vrednost.

Vsebnost kalorij

100 gramov kitajskega zelja vsebuje približno 12 kcal.

Sestava

Za kemično sestavo pekinškega zelja je značilna visoka vsebnost beljakovin, ogljikovih hidratov, vlaknin, vitaminov (B4, B9, C, K), makro- (kalij, kalcij, magnezij, natrij, žveplo, fosfor, klor) in elementov v sledovih (mangan, baker, fluor) kot tudi fitohranila (beta-karoten, lutein, zeaksantin).

Kako kuhati in postreči

Pekinško zelje uživamo tako sveže kot kuhano. Pred uporabo morate odstraniti zgornje liste in nato sperite pod hladno tekočo vodo. Nato morate odrezati trdo podlago (panj) in nato sesekljati liste na majhne koščke, katerih velikost in oblika sta odvisna od osebnih želja in značilnosti priprave določene jedi. V večini primerov se izkažejo za zelenjavne solate in hladne prigrizke (sendviči, hamburgerji). V državah jugovzhodne Azije s pekinškim zeljem pripravljajo številne druge jedi, od pečene do različnih juh.

S čim se kombinira

Pekinško zelje se odlično poda k zelju, čiliju, papriki, čebuli, ingverju, česnu, rižu, svinjini, govedini in perutnini.

Kako izbrati

Pri izbiri kitajskega zelja se morate osredotočiti na njegov videz. Kakovostno zelenjavo odlikujejo elastični, aromatični listi, enakomerno obarvani v svetle zelene odtenke. Poleg tega na njihovi površini ne sme biti poškodb, vključno s temnimi ali rumenkastimi lisami..

Skladiščenje

Sveže kitajsko zelje je treba hraniti v predelu za zelenjavo hladilnika in ga pojesti v enem tednu.

Koristne lastnosti

Pekinško zelje z zelo nizko vsebnostjo kalorij ima kemično sestavo, ki vsebuje impresiven seznam vitalnih mineralov in vitaminov, kar določa prisotnost številnih koristnih lastnosti v tej listnati zeleni. Njegova redna uporaba pomaga zmanjšati odvečno težo, deluje antioksidativno, povečuje odpornost na raka in nalezljive bolezni, izboljšuje delovanje prebavil in kardiovaskularnega sistema, zmanjšuje živčno razdražljivost, krepi kosti, preprečuje uničenje živčnih povezav pri Alzheimerjevi bolezni.

Omejitve uporabe

Individualna nestrpnost, disfunkcija ščitnice, preobčutljivost za goitrogene.

Zelje

Znana tudi kot "solata" - rastlina, kot že ime pove, prvotno s Kitajske. Tam je bila ta sorta zelja gojena in selekcionirana že v petem stoletju našega štetja, nato pa je postala hitro priljubljena na Japonskem, v Koreji in jugovzhodni Aziji. Pekinško zelje je v Evropi in ZDA postalo splošno znano relativno nedavno. Drugo ime "Peking", pod katerim ga najdemo - "Petsai".

Glavna razlika med to sorto zelja je oblika in struktura listov. Glavice zelja sorte "peking" so podolgovate, s tesno prilegajočimi se listi, na začetku bele in mesnate, na vrhu pa zelene in nežne, ki je po okusu kar dobra kot solata. Pekinško zelje nima tako izrazitega peclja, kot ga ima belo zelje, kar omogoča njegovo skorajda popolno uporabo.

Kako izbrati

Pri izbiri pekinškega zelja se daje prednost zrelim, ne premajhnim glavicam zelja, brez gnilobe, poškodb in suhih listov.

Shranjevanje kitajskega zelja

V pogojih nizkih temperatur hladilnika lahko pekinško zelje shranjujemo približno teden in pol brez izgube okusa in potrošniških lastnosti. Če so hkrati hermetično zapakirani, se obdobje skladiščenja poveča na petnajst dni. Še posebej dolgotrajno skladiščenje te kulture lahko zagotovi klet z zahtevanimi lastnostmi temperature in vlažnosti (2-3 ° C oziroma 95-98% vlažnosti). V njem lahko zelenjava živi do štiri mesece. Mimogrede, druga zanesljiva metoda shranjevanja je zamrzovanje prej ločenih listov. Nedvomna prednost pekinškega zelja je sposobnost dolgotrajnega ohranjanja vitaminov..

Vsebnost kalorij kitajskega zelja

To sorto odlikuje nizka vsebnost kalorij, le 13 kcal na 100 gramov izdelka, kar pojasnjuje povečano pozornost ljudi, ki skrbijo za ohranjanje postave. Nobeno drugo zelje ne more biti tako kalorično! In med toplotno obdelavo "Peking" izgubi eno kalorijo.

Hranilna vrednost na 100 gramov:

Beljakovine, grMaščoba, grOgljikovi hidrati, grPepel, grVoda, grKalorična vsebnost, kcal
1,20,22.0,994,813.

Koristne lastnosti kitajskega zelja

Sestava in prisotnost hranil

Uporabnost sorte pekinško zelje je posledica široke palete vitaminov in mikroelementov, ki jih vsebujejo njeni listi. Vsebuje vitamine skupine B, vitamin A, vitamine C, E, K. Vsebuje jod, mangan, baker, cink, fosfor, železo, magnezij in kalij.

Uporabne in zdravilne lastnosti

Zaradi nizke vsebnosti kalorij kitajsko zelje trdno zaseda vodilno mesto v prehranskih menijih. Njegova prisotnost v prehrani bo pripomogla k uspešnemu boju z glavoboli, depresijo, živčnimi motnjami in diabetesom mellitusom, poleg tega pa bo služila tudi za preprečevanje bolezni srca in ožilja, zlasti ateroskleroze in hipertenzije. Vlaknine, ki jih vsebujejo zeljni listi, blagodejno vplivajo na črevesje, "Peking" je priporočljiv pri razjedah in gastritisu. Fitoncidi, ki jih vsebuje zeljni sok, pomagajo pri vnetnih boleznih, zdravljenju gnojnih ran.

V domovini te sorte, pa tudi na Japonskem, petsai velja za enega od virov dolgoživosti. To je posledica vsebnosti v zeljnih listih velike količine posebne aminokisline - lizina (očisti kri z raztapljanjem tujih beljakovin, neposredno vpliva na oblikovanje imunosti). Prav tako so v listih našli laktucin, ki ugodno vpliva na presnovo, normalizira krvni tlak in krepi stene krvnih žil..

Poleg tega petsai deluje kot poživilo za tvorbo rdečih in belih krvnih celic, kar je zelo pomembno pri slabokrvnosti, uravnava raven holesterola, zmanjšuje verjetnost za nastanek tumorjev in ščiti jetra pred maščobno degeneracijo..

Druga dragocena lastnost pekinškega zelja je sposobnost odstranjevanja težkih kovin in radionuklidov iz telesa..

Pri kuhanju

Petsai je sestavni del najrazličnejših jedi. Seveda najpogosteje to zelje najdemo v različnih solatah, med katerimi je priljubljen korejski kimchi. "Pekingka" se uporablja v juhah, borštih, zelenjavnih enolončnicah, prilogah in deluje kot nadomestek belega zelja pri kuhanju polnjenega zelja. Tudi ta sorta se je popolnoma izkazala v kisli, nasoljeni, fermentirani, posušeni obliki. Petsay se uporablja za dušenje z mesom in gobami.

Nevarne lastnosti kitajskega zelja

Iz prehrane izključite "Peking" v primeru visoke kislosti, krvavitve iz želodčnega trakta, poslabšanja različnih bolezni želodca ali črevesja (na primer pankreatitisa). Pogosto prekomerno uživanje svežih petsai lahko povzroči drisko, slabost in glavobol. Zelje je slabo združljivo z mlečnimi izdelki; ob hkratnem uživanju lahko povzroči hude želodčne težave..

Video o pogojih za gojenje pekinškega zelja v zmerno celinskem in celinskem podnebju ter koristi te rastline (sestava hranil in njihov vpliv na človeško telo).

Prehranske lastnosti kitajskega zelja

Pekinško zelje je zelenjava z nežnimi svetlo zelenimi listi, ki jih naberemo v ohlapni podolgovati glavi zelja. Glave so dobro shranjene in ne zahtevajo posebnih pogojev. V članku bomo upoštevali sestavo in vsebnost kalorij pekinškega zelja.

  1. Sestava zelja
  2. Vsebnost kalorij v zelju
  3. Koristne lastnosti
  4. Hujšanje
  5. Za prebavo
  6. Za žensko
  • Kontraindikacije
  • Prehranske lastnosti kitajskega zelja

    Sestava zelja

    Kitajci so začeli gojiti zelje. Doma se imenuje Petsai ali kitajska solata. Po okusu ima zeleno.

    Glavne prednosti pekinškega zelja so skoncentrirane v lahkem mesnatem delu glavice zelja. Svojo sočnost dolguje dejstvu, da je 95% vode. Hranilna vrednost BZHU na 100 g izdelka je:

    • Beljakovine - 1,1 g;
    • Maščoba - 0,3 g;
    • Ogljikovi hidrati - 1,2 g;
    • Vlaknine - 1,7 mg.

    Vsebnost kalorij v pekinškem zelju je zanemarljiva - le 16 kcal. Poleg tega vključuje:

    • Vitamini - A, C, E (tokoferol), K (filokinon), PP (nikotinska kislina), holin, likopen, B2 (riboflavin), B1 (tiamin), B6 ​​(piridoksin), B5 in B9 (pantotenska in folna kislina) ;
    • Minerali - mikroelementi (železova sol, cink, baker, mangan, selen), makroelementi (kalij, natrij, jod, fluor, magnezij, kalcij, fosfor);
    • Organske kisline (citronska);
    • Aminokisline - lizin, histidin, izolevcin, omega -3 in -6;
    • Antioksidanti - lutein, sulforafan, izotiocianat, indol-3-karbinol, zeaksantin, karoten;
    • Alkaloidi in naravni sladkorji.

    Vitamina C v pekinški čudežni zelenjavi je dvakrat več kot pri sorodniku z belo glavo in petkrat več kot v solati.

    Vsebnost kalorij v zelju

    Tabela KBZHU za 100 g končnega izdelka:

    ImeKalorije, kcalBeljakovine, gMaščoba, gOgljikovi hidrati, g
    Sveže kitajsko zelje16,01.10,31,2
    Vreli66.10,45.11.4
    Enolončnica36.83.31.33.4
    Zeljni zvitki z zeljem100,65.45.97.1
    Pekinška zelenjavna solata32.93.01.79.1
    S kislo smetano76.40,86.41,2
    Z majonezo81.51,26.94.5
    Z maslom34.80,32.41.1
    S Chikenom69,97.42.02.6

    Prelivanje solat z majonezo ni priporočljivo, saj v 1 žlici. l ta izdelek vsebuje 100 kcal. Takšna jed preneha biti dietetična. Bolje ga nadomestite s kislo smetano, ki vsebuje le 20 kalorij..

    Koristne lastnosti

    Zelo koristno je zelje

    Občutljivi listi zelja vsebujejo rekordno količino hranil za telo.

    • Prispeva k boju proti živčnim motnjam in stresu. Za to je odgovoren alkaloid laktucin, ki je del kemične sestave zelenjave. Prav tako pomaga normalizirati krvni tlak in okrepiti metabolizem..
    • Spodbuja imunski sistem in telesno aktivnost.
    • Uporaba kitajskega zelja je priporočljiva pri slabokrvnosti. Spodbuja nastajanje rdečih krvnih celic - trombocitov, zmanjšuje število holesterolskih oblog in odstranjuje že nakopičene.
    • Nepogrešljiv pri aterosklerozi.
    • Ščiti jetra pred strupenimi maščobnimi oblogami.
    • Obogati telo s kalijem in zato blagodejno vpliva na kardiovaskularni sistem, krepi stene krvnih žil.
    • Lizin očisti kri in odstrani neželene beljakovine. Vitamin B9 pomaga obnoviti delovanje možganov in razviti spomin.
    • Beta-karoten prispeva k ohranjanju vida. Kitajsko zelje je priporočljivo za izboljšanje spanja in za normalizacijo ravni sladkorja v krvi..

    Hujšanje

    Zaradi nizke vsebnosti kalorij v svežem pekinškem zelju ga pogosto uporablja lepa polovica človeštva..

    Nutricionisti ga toplo priporočajo ljudem s prekomerno telesno težo. Vključena je v prehrano večine diet..

    Pri dieti je priporočljivo jesti solate iz zelja in pustega mesa (purana, govedine, piščanca) največ 400 gramov na dan. V enem tednu lahko shujšate približno 4 kilograme.

    Gosta iz Pekinga običajno jedo surovega, vendar uporaba toplotne obdelave nikakor ne bo škodila njegovim prednostim. Pripravljeni obroki niso samo okusni, ampak tudi lahki. Hujšanje mora poznati vsebnost kalorij pekinškega zelja v 100 g jedi, pripravljenih na različne načine.

    Za prebavo

    Vlaknine nežno obdajajo želodčne stene in pomagajo izboljšati delovanje prebavnega trakta. Redki vitamin U prispeva k celjenju razjed dvanajstnika in želodca.

    Zelje obnavlja črevesno mikrofloro in blokira rast škodljivih bakterij. Izboljša presnovo, uravnava blato, odstranjuje toksine iz telesa.

    Za žensko

    Pomaga ohranjati lepoto in mladost kože. Za žensko zdravje je najpomembnejša kemikalija v zelenjavi indol, ki pretvori estradiol v manj nevarno obliko hormona estrogena. To zmanjšuje tveganje za nastanek raka dojke in prostate..

    Zaradi bogatega vitaminsko-mineralnega kompleksa je priporočljiv za nosečnice. Ogromen kompleks mineralov blagodejno vpliva na delovanje ledvic, saj odstranjuje odvečno tekočino iz telesa in odpravlja zabuhlost.

    Zelje

    Pekinško zelje ali kitajsko zelje - to je ime dvoletne zelenjavne rastline iz družine križnic, ki se goji predvsem kot enoletnica. Zrelo pekinško zelje tvori podolgovato valjasto glavico zelja, na dnu listov je bela žila, listi tvorijo ohlapno rozeto. Barva listov je od svetlo rumene do živo zelene, listi imajo valovite ali nazobčane konce. Okus pekinškega zelja je precej nežen, vključuje okus zelja in solate, najbližje je pekinško zelje solati Romano. Listi so sočni in hrustljavi, čvrsti, a ne trdi.

    Pekinško zelje je res doma iz Kitajske, zanj je znano že od 5. stoletja našega štetja. Na Kitajskem so pekinškemu zelju pripisovali edinstvene koristne lastnosti, ki so veljale za zdravilo za skoraj vse znane bolezni. Danes so okus in prednosti kitajskega zelja cenjeni po vsem svetu, gojijo ga v mnogih državah, tudi v Rusiji..

    Vsebnost kalorij v pekinškem zelju

    Vsebnost kalorij v pekinškem zelju je 16 kcal na 100 gramov izdelka.

    Sestava in uporabne lastnosti pekinškega zelja

    Pekinško zelje vsebuje veliko neprebavljivih prehranskih vlaknin, v belem delu lista pa jih je nekajkrat več kot v zelenem. Groba prehranska vlaknina deluje kot neke vrste ščetka, ki zbira sluz in nepotrebne odpadke iz črevesnih sten. Zelenjava vsebuje vitamin C v zelenem delu listov, znan po svojih koristnih lastnostih. Beli del kitajskega zelja je bogat z vitaminoma A in K, od katerih je prvi potreben za proizvodnjo snovi rodopsin, ki izboljša nočni vid, drugi pa je potreben za normalno strjevanje krvi. Izdelek vsebuje minerale, koristne za telo, in dokaj redko citronsko kislino. Pekinško zelje normalizira delovanje prebavnega trakta in je učinkovito sredstvo za zaprtje.

    Pekinško zelje škodi

    Prekomerno uživanje pekinškega zelja lahko negativno vpliva na tiste, ki imajo težave s prebavnim traktom, zlasti s kislostjo želodčnega soka, gastritisom in čirjem na želodcu. Kdor ima "šibko" črevesje, mora biti previden, da v prehrano uvede kitajsko zelje..

    Pekinško zelje pri hujšanju

    Z minimalno vsebnostjo kalorij, kar je "negativno", ker telo porabi več kalorij za prebavo izdelka, kot ga prejme, lahko pekinško zelje zavzame eno vodilnih mest na lestvici izdelkov za hujšanje (kalorizator). Če vključite sveže kitajsko zelje v prehrano večkrat na teden, lahko brez prehrane in omejitev stabilizirate in vzdržujete težo.

    Kako gojiti pekinško zelje doma

    Pekinško zelje raste v številnih poletnih kočah, zelene liste pa lahko dobimo tudi doma. Če želite to narediti, odrežite spodnji beli del glave zelja za 5-7 cm in ga spustite v vodo, dokler se korenine ne pojavijo iz panja. Nato ga posadite v zemljo, zelene liste, ki so se pojavili, lahko jeste ali počakate, da semena dozorijo in iz njih vzgojijo novo serijo pekinškega zelja.

    Izbira in skladiščenje pekinškega zelja

    Pri izbiri pekinškega zelja morate vizualno oceniti stanje glave, ki naj bo precej gosto in težko, če je velika glavica zelja lahka, potem je najverjetneje predolgo shranjena in posušena. Zgornji del listov ne sme biti vetrovno in imeti temne lise ali znake gnilobe in plesni..

    Pekinško zelje je treba hraniti v hladilniku; lahko ga zavijete v suho krpo ali poseben papir. Rok uporabnosti zelenjave je 3-7 dni, nato se zelje posuši in izgubi svoje koristne lastnosti.

    Pekinško zelje pri kuhanju

    Najbolj koristno je jesti sveže pekinško zelje. Izdelek se uporablja za različne solate s svežo zelenjavo, kuhanim ali pečenim mesom, rakovimi palicami. Na listih majhnih glavic zelja je priročno postreči hladne prigrizke ali porcijske solate. Pekinško zelje dodajamo juham, enolončnicam, z njim kuhamo polnjeno zelje, polnjeno v celoti. Ne pozabite, da se med toplotno obdelavo večina hranilnih snovi izgubi, zato morate pekinško zelje kuhati in peči minimalno.

    Za več informacij o kitajskem zelju si oglejte videoposnetek "Kitajsko zelje" televizijske oddaje "Živimo zdravo".

    Vsebnost kalorij Pekinško zelje. Kemična sestava in hranilna vrednost.

    Hranilna vrednost in kemična sestava "Kitajsko zelje".

    HraniloznesekNorma **% norme v 100 g% norme v 100 kcal100% normalno
    Vsebnost kalorij16 kcal1684 kcal1%6,3%10525 g
    Beljakovine1,2 g76 g1,6%deset%6333 g
    Maščobe0,2 g56 g0,4%2,5%28000 g
    Ogljikovi hidrati2,03 g219 g0,9%5,6%10788 g
    Prebavne vlaknine1,2 g20 g6%37,5%1667 g
    Voda94,39 g2273 g4,2%26,3%2408 g
    Vitamini
    Vitamin A, RE16 μg900 mcg1,8%11,3%5625 g
    beta karoten0,19 mg5 mg3,8%23,8%2632 g
    Vitamin B1, tiamin0,04 mg1,5 mg2,7%16,9%3750 g
    Vitamin B2, riboflavin0,05 mg1,8 mg2,8%17,5%3600 g
    Vitamin B4, holin7,6 mg500 mg1,5%9,4%6579 g
    Vitamin B5, pantotenski0,105 mg5 mg2,1%13,1%4762 g
    Vitamin B6, piridoksin0,232 mg2 mg11,6%72,5%862 g
    Vitamin B9, folat79 μg400 mcg19,8%123,8%506 g
    Vitamin C, askorbinski27 mg90 mgtrideset%187,5%333 g
    Vitamin E, alfa tokoferol, TE0,12 mg15 mg0,8%pet%12500 g
    Vitamin K, filokinon42,9 μg120 mcg35,8%223,8%280 g
    Makrohranila
    Kalij, K238 mg2500 mg9,5%59,4%1050 g
    Kalcij, Ca77 mg1000 mg7,7%48,1%1299 g
    Magnezij, Mg13 mg400 mg3,3%20,6%3077 g
    Natrij, Na9 mg1300 mg0,7%4,4%14444 g
    Fosfor, dr29 mg800 mg3,6%22,5%2759 g
    Elementi v sledovih
    Železo, Fe0,31 mg18 mg1,7%10,6%5806 g
    Mangan, Mn0,19 mg2 mg9,5%59,4%1053 g
    Baker, Cu36 μg1000 mcg3,6%22,5%2778 g
    Selen, Se0,6 μg55 mcg1,1%6,9%9167 g
    Cink, Zn0,23 mg12 mg1,9%11,9%5217 g
    Prebavljivi ogljikovi hidrati
    Mono- in disaharidi (sladkorji)1,41 gnajveč 100 g

    Energijska vrednost Kitajsko zelje je 16 kcal.

    Primarni vir: uporabnik ga je ustvaril v aplikaciji. Več podrobnosti.

    ** Ta tabela prikazuje povprečne norme vitaminov in mineralov za odraslo osebo. Če želite poznati norme glede na vaš spol, starost in druge dejavnike, potem uporabite aplikacijo "Moja zdrava prehrana".

    Koristi in škoda kitajskega zelja za zdravje ljudi

    Pekinško zelje je predstavnik družine križnic in je pri nas zelo priljubljeno. Kljub temu, da je priprava pekinškega zelja zelo priljubljena v azijski kuhinji, ta enoletni in dokaj hladno odporen vrtni pridelek pogosto gojimo v razmerah domačega vrtnarjenja pri nas kot rastlino solate, ki je za telo okusna in zdrava..

    Koristne lastnosti in recepti te zelenjavne rastline so dobro znani številnim domačim potrošnikom pekinškega zelja. In vedoč koliko
    kalorij vsebuje 100 gramov izdelka, jedi iz te vrste zelja lahko uporabite v dietah za hujšanje.

    Biokemijska sestava in vsebnost kalorij

    Listi pekinškega zelja vsebujejo veliko vitaminov, mineralov, vlaknin in drugih komponent, potrebnih za vitalno aktivnost telesa, zato koristi tega vrtnega pridelka ne oporekajo niti domači in tuji zdravstveni delavci ter strokovnjaki za prehrano.

    Vrsta komponenteIme hranilaVsebnost v mg
    Vitamini"IN"16,0 μg
    Karoten0,19
    Tiamin0,04
    Riboflavin0,05
    Holin7.6
    Pantotenska kislina0,105
    Piridoksin0,232
    Folati79,0 μg
    Vitamin C27,0
    Alfa tokoferol0,12
    Filokinon42,9 mcg
    "RR"0,599
    MakrohranilaKalij238,0
    Kalcij77,0
    Magnezij13,0
    Natrij9,0
    Fosfor29,0
    Elementi v sledovihŽelezo0,31
    Mangan0,19
    baker36,0 μg
    Selen0,6 μg
    Cink0,23 mg

    Prebavljivi ogljikovi hidrati v pekinškem zelju so mono- in disaharidi. Hranilna vrednost pekinškega zelja:

    • Beljakovine ne manj kot 1,1-1,2 g;
    • Maščoba pri 0,2 g;
    • Ogljikovi hidrati reda 2,03 g;
    • Prehranske vlaknine znotraj 1,2 g;
    • Voda pri 94,4 g.

    Energijska vrednost oziroma tako imenovana vsebnost kalorij v svežem pekinškem zelju je približno 16 kcal.

    Uporabne lastnosti kitajskega zelja (video)

    Koristne lastnosti

    Pekinško zelje spada med glavne vrtne pridelke, katerih koristne lastnosti so dobro znane tako tujim kot domačim potrošnikom zelenjavnih proizvodov:

    • visoka vsebnost organskih glukozinolatov vpliva na rakave celice, beta-karoteni in antioksidanti, vključeni v sestavo, pa dobro absorbirajo proste radikale in zavirajo razvoj onkologije;
    • Pekinška zeljna kaša vsebuje zadostno količino vlaknin, koristnih za prebavni trakt, ki pomagajo aktivirati prebavne procese in odpraviti zaprtje;
    • visoka vsebnost kalija, natrija in kalcija normalizira krvni tlak, izboljša delovanje krvnega obtoka in zmanjša tveganje za bolezni srca in ožilja;
    • kalij uravnava raven sladkorja v krvi in ​​normalizira razpoloženje, lajša napetost in stres;
    • visoka raven kalcija in vitamina "K" pomaga krepiti kostno tkivo in zobe, prav tako spodbuja aktivacijo mišičnega tkiva, uravnava stopnjo strjevanja krvi in ​​se pogosto uporablja za preprečevanje krvavitev;
    • askorbinska kislina in vitamin "A" ugodno vplivata na imunski sistem in nevtralizirata proste radikale;
    • zadostna količina provitamina "A" izboljša vid in služi za preprečevanje očesnih bolezni, vključno s sive mrene, degeneracijo rumene pege in izgubo vida;
    • raznolika vitaminsko-mineralna sestava je pekinško zelje nepogrešljivo za uporabo med nosečnostjo in dojenjem;
    • Askorbinska kislina v kombinaciji z železom izboljša stanje las in spodbuja rast lasnih mešičkov, kar ima za posledico mehke, sijoče in svilnate lase.

    Med drugim je treba zapomniti, da pekinško zelje spada v kategorijo nizkokaloričnih živil in je njegova redna uporaba dovoljena tudi pri dietah za hujšanje. Uporaba svežih zelenjavnih solat vam omogoča, da dobite čisto, gladko, zdravo, navlaženo, elastično, napeto in svežo kožo, prav tako pa prispeva k izraziti upočasnitvi procesa staranja.

    Kontraindikacije

    Zdravilne lastnosti pekinškega ohrovta so številne, vendar si je treba zapomniti in upoštevati tudi nekatere kontraindikacije, ki jih ima ta znana zelenjavna kultura:

    • sveže pekinško zelje škoduje zdravju ob razjedi ali gastritisu v akutni fazi, kar je posledica prisotnosti citronske kisline v listih;
    • ob prisotnosti povečane kislosti je treba uporabo zelenjavnih rastlin zmanjšati na najmanjšo možno mero;
    • kisline v zelju pogosto povzročajo poslabšanje hiperacidnega gastritisa in kolitisa ter enterokolitisa;
    • visoka vsebnost vlaknin zahteva omejitev uporabe v primeru driske katere koli etiologije;
    • ob prisotnosti napenjanja in nagnjenosti k napenjanju je treba omejiti uporabo jedi s kitajskim zeljem.

    Pomembno je tudi vedeti, da pekinškega zelja nikakor ne kombiniramo z mlečnimi izdelki, zato lahko kombinacija te zelenjavne kulture s skuto, sirom ali feta sirom povzroči hude želodčne težave..

    Značilnosti kitajskega zelja (video)

    Uporaba zdravila

    Nizka vsebnost kalorij in visoka vsebnost koristnih sestavin vam omogoča, da petsay uporabljate skoraj vsak dan, prav tako pa pomaga pri zelo uspešnem boju proti naslednjim boleznim:

    • glavoboli;
    • depresije in stres;
    • živčne motnje;
    • diabetes;
    • bolezni srca in ožilja, vključno z aterosklerozo in hipertenzijo;
    • patologija prebavil;
    • vnetne kožne bolezni in gnojne rane;
    • zmanjšana imunost;
    • kršitev presnovnih procesov;
    • šibkost žilnih sten in nagnjenost k krvavitvi;
    • anemija različnih etiologij;
    • visok holesterol.

    Med drugim se pri uživanju kitajskega zelja verjetnost za nastanek tumorjev zmanjša, jetra pa so zaščitena pred maščobno degeneracijo..

    Ocene in priporočila

    Najpogosteje so mnenja o pekinškem zelju zelo pozitivna - vrtna kultura ni preveč težka za gojenje, ima pa tudi odličen okus in je označena kot zelo koristna. Jedi iz sočnih listov imajo blag, rahlo sladkast okus in se harmonično kombinirajo s skoraj vsemi sestavinami, vključno z mesom, ribami, gobami in zelenjavo. Korejska solata kimchi je še posebej priljubljena. Petsai je kot nalašč za kisanje, soljenje, kisanje in sušenje, pogosto pa ga uporabljamo tudi pri dušenju z mesom ali gobami.

    Kako narediti solato iz kitajskega zelja (video)

    Pomembna prednost je precej dolg rok uporabnosti v hladilniku. Pri uporabi prozorne folije se okus in predstavitev ohranita tri tedne. Če želite iz izdelka odstraniti pomemben del nitratov, je treba eno uro in pol hraniti v vreli vodi, nato dobro pretresati, da odstranite odvečno vlago.

    Zelje

    Pekinško zelje spada v družino zelja. Ta zelenjava ima še veliko drugih imen: kitajska solata, kitajsko zelje, solata, pekinška, kitajska. Plod je ohlapna, podolgovata glava zelja z valovito zelenimi listi. Zelje je hrustljavo, sočno in nežno. Zelje je sposobno dolgo zadržati vitamine, pomembno je, da ga praktično ne zdravijo s kemikalijami. Kalorij ima malo kalorij, stroški pa niso tako visoki, zato jo ljudje, ki so na pravi dieti, pogosto izberejo..

    Zelje vsebuje približno 90% vode, beljakovin, maščob, ogljikovih hidratov, vlaknin, organskih kislin. Velika količina vitaminov A, C, E, vitaminov B skupine B, makro in mikroelementov.

    Koristne lastnosti

    Glavne uporabne lastnosti zelenjave vključujejo naslednje:

    • zelenjava vsebuje lizin in aminokisline;
    • zelje ima protivirusne lastnosti, krepi imunski sistem;
    • koristno za ljudi, ki trpijo zaradi bolezni srca in ožilja;
    • pozitivno vpliva na delo prebavil, preprečuje zaprtje, odstranjuje soli težkih kovin iz telesa;
    • pomaga v boju proti utrujenosti in stresu, normalizira živčni sistem;
    • priporočilo strokovnjakov, da ta izdelek vključijo v prehrano za ljudi, ki trpijo za protinom, artritisom, revmo.

    Pekinško zelje je kontraindicirano pri vnetnih procesih prebavnega sistema.

    Hranilna vrednost

    Ime indikatorjaVsebnost hranil na 100 gramov izdelka
    Vsebnost kalorij, kcalšestnajst
    Beljakovine, g1.2
    Maščoba, g0,2
    Ogljikovi hidrati, g2.03
    Beta-karoten, mg0,19
    Vitamin A, μgšestnajst
    Vitamin B1 (tiamin), mg0,04
    Vitamin B2 (riboflavin), mg0,05
    Vitamin B5 (pantotenski), mg0,105
    Vitamin B6 (piridoksin), mg0,232
    Vitamin B9 (folna kislina), μg79
    Vitamin C, mg27.
    Vitamin E (TE), mg0,12
    Vitamin PP (ekvivalent niacina), mg0,5992
    Vitamin K (filokinon), μg42.9
    Železo, mg0,31
    Kalij, mg238
    Kalcij, mg77
    Magnezij, mg13.
    Mangan, mg0,19
    Baker, μg36
    Natrij, mgdevet
    Prehranske vlaknine, g1.2
    Selen, mcg0,6
    Fosfor, mg29.
    Holin, mg7.6
    Cink, mg0,23

    Podatki o hranilni vrednosti izdelka so predstavljeni zgolj informativno, dejanska vsebnost kalorij in hranilna vrednost izdelka se lahko razlikujeta glede na proizvajalca in dobavitelja (30% v eno ali drugo smer). Prosimo, upoštevajte to pri pripravi diete..

    Zakaj je kitajsko zelje dobro za vas: kulinarični, zdravilni in kozmetični poskusi s kitajsko zelenjavo

    Kitajsko zelje

    Pekinško zelje je okusna in zdrava zelenjava. Najpogosteje se uporablja za pripravo solat, manj pogosto za druge jedi. Ima bogato kemično sestavo. Poleg kuhanja se uporablja v dietetiki, kozmetologiji in tradicionalni medicini. Šteje, da je koristen za prebavo, normalizira krvni tlak in krepi imunski sistem. Uporablja se pri nespečnosti in kašlju.

    Pekinško zelje uspešno združuje nežnost, sočnost in koristi za zdravje. Okus je križ med belim zeljem in zeleno solato. Zelenjava med skladiščenjem ne izgubi vitaminov, pri gojenju je redko obdelana s kemikalijami in velja za prehranski izdelek. Kakšne so prednosti pekinškega zelja in ali obstajajo kontraindikacije za njegovo uporabo.

    Botanični opis

    V naravi je rastlina dvoletnica. V kulturi ga gojijo kot enoletnico. Priljubljeno ime, ki je prišlo z vzhoda, je petsay. Krhki listi se glede na sorto zložijo v ohlapno glavico zelja ali v ohlapno rozeto. Listi so rahlo valoviti, mozoljasti. V sredini je gosta bela žila.

    Barva listov je od svetlo zelene do rumenkaste. V okviru glave zelja rumeno-zelena. Prvo letino nabiramo junija, trgatva se nadaljuje celo poletje, odvisno od časa setve.

    Kemična sestava

    Kemična sestava pekinškega zelja je bogata z vitamini, mikro in makro elementi. Kalorična vsebnost svežih listov je 16 kcal na 100 g. Podrobna kemična sestava je prikazana v tabeli.

    Tabela - Kemična sestava na 100 g

    Hranilna vrednostrVitaminimgMikro in makro elementimg
    Voda94,39OD27.Kalij238
    Ogljikovi hidrati2.03AT 30,4Kalcij77
    Beljakovine1,2E0,12Magnezij13.
    Prebavne vlaknine1,2AT 60,23Natrijdevet
    Maščobe0,2AT 50,1Fosfor29.
    Pepel0,98Beta karoten0,19Železo0,31
    IN0,016Mangan0,19
    AT 47.6baker0,03
    IN 10,04Cink0,23
    AT 90,08
    TO0,04
    RR0,6

    Pravila za izbiro zelenjave

    Samo sveže, kakovostno zelje bo prineslo resnične koristi, bo sočno in okusno. Pri izbiri zelenjave se upošteva pet kriterijev.

    1. Videz listov. Morali morajo biti močni, posušeni in letargični takoj zavreči
    2. Glava zeljne barve. Zelene glave so bolj vlaknate. Lahka - bolj sočna, krhka.
    3. Gostota. Glava zelja srednje gostote - ni trda, a tudi ne ohlapna, elastična na dotik.
    4. Velikost. Izberejo glave srednje teže - so najbolj sočne in zdrave.
    5. Svežina. Pakirano zelje zelo natančno preučimo. Na notranji površini vrečke ni dovoljena kondenzacija. Dober izdelek ima cele liste, brez lis, posušene, porumenele predele.

    Prednosti kitajskega zelja

    Kako je kitajsko zelje dobro za zdravje? Po vsebnosti dragocenih snovi in ​​vitaminov prekaša veliko zelenjave. Liste ni treba kuhati. Največ koristi prinaša pekinško zelje v sveži, surovi obliki. Naslednje lastnosti so posebej cenjene:

    • lajša utrujenost;
    • poveča učinkovitost;
    • poveča apetit;
    • normalizira čustveno ozadje;
    • izboljša delovanje srca;
    • gladi simptome ateroskleroze;
    • odpravlja pogosto zaprtje;
    • stimulira prebavni trakt;
    • normalizira visok krvni tlak;
    • zmanjša raven glukoze pri diabetesu mellitusu;
    • olajša stanje z razjedami na želodcu in gastritisom;
    • krepi imunski sistem;
    • lajša otekline;
    • pospešuje zdravljenje slabokrvnosti;
    • čisti kri;
    • odstranjuje toksine;
    • zmanjša resnost alergij;
    • zmanjša bolečino pri protinu.

    Kontraindikacije in možna škoda

    Kitajsko zelje je hipoalergena, z vitamini bogata zelenjava. Škoda kitajskega zelja je v primerjavi z njegovimi koristmi zanemarljiva..

    Kontraindikacije se zmanjšajo na težave z prebavili. Zelenjave ni priporočljivo zlorabljati s poslabšanjem holecistitisa, pankreatitisa, gastritisa z visoko kislostjo. Zelenjava bo poslabšala stanje z drisko, napenjanjem, kolikami.

    Pekinško zelje je nezdružljivo z mlečnimi in kislo mlečnimi izdelki. Uporaba hkrati s skuto, kislo smetano, siri povzroča drisko.

    Zdravilni recepti

    Koristne lastnosti kitajskega zelja se uporabljajo za zdravljenje bolezni. Pogosteje je vključena v prehrano v sveži, kuhani, dušeni obliki. Včasih se decoctions pripravijo na osnovi zelenjave.

    • Nespečnost. Pripraviti morate decokcijo pekinškega zelja. Približno 150 g listov vlijemo v 350 ml vode, kuhamo na majhnem ognju pol ure. Filter, ponoči vzemite kozarec.
    • Mastopatija. Rjuho operemo pod tekočo vodo, rahlo posujemo s soljo in zgnetemo. Ko sok pride ven, ga nanesite na boleče mesto. Poleg tega se sveže iztisnjen sok iz pekinškega zelja jemlje peroralno.
    • Kašelj. Liste za nekaj minut potopimo v vročo vodo. Tekočino odcedimo, na površino listov nanesemo tanko plast tekočega medu. Listi se nanesejo na prsni koš in hrbet, med na kožo. Popravijo ga s prozorno folijo, povojem, si nadenejo oprijeto majico. Obkladek pustimo čez noč.
    • Bronhialna astma. V kozarec vrele vode vrzite 20 g semen kitajskega zelja. Vlijemo v ponev, zavremo, na počasnem ognju uparjamo do pol ure. Vzemite ohlajeno pol kozarca dvakrat na dan.
    • Vnete veke. Kuhajte zelje, zamesite, dodajte malo olivnega olja. Maso nanesemo na zaprte veke, ki jih držimo do pol ure.

    Uporaba v dietetiki

    Pekinško zelje se pogosto uporablja za hujšanje. Z nizko kalorično vsebnostjo ustvarja občutek sitosti, oskrbuje telo z potrebnimi vitamini in minerali. Vlaknine spodbujajo izločanje toksinov, čistijo črevesje, spodbujajo njegovo delo. Verjame se, da ima pekinško zelje negativno vsebnost kalorij. Za prebavo telo porabi veliko energije. Med dieto lahko zelenjavo jemo v poljubni količini..

    Bistvo diete

    Osnova prehrane vključuje zelenjavne solate iz surovega kitajskega zelja in pustega kuhanega mesa. Na dan je dovoljeno jesti do 400 g kuhane govedine, piščanca, purana.

    Beljakovinsko hrano jemo zjutraj. Po 18.00 so dovoljene samo puste solate. Dieta je zasnovana za en teden. Njegovi razvijalci obljubljajo zmanjšanje teže za 3-4 kg.

    Primeri nizkokaloričnih obrokov

    Pekinško zelje se odlično poda k piščancu, morski hrani. Za prehrano so primernejše puste solate iz sveže zelenjave in zelišč. Trije najpogostejši recepti.

    1. Osnovno. Odrežite zahtevano količino zelja, dodajte malo soli. Za preliv zmešajte žlico limoninega soka in sončničnega olja.
    2. Z zelišči. Liste narežemo na majhne koščke. Snop zelenjave je drobno sesekljan - mešanica peteršilja, bazilike, kopra, rožmarina, koriandra. Vse sestavine zmešajte, dodajte, začinite z oljčnim oljem z dodatkom limoninega soka.
    3. Japonski. Narežemo enako količino sveže kumare in kitajskega zelja. Za preliv zmešajte nariban strok česna in nekaj žlic sojine omake. Premešajte, potresite s sezamom.

    Uporaba v kozmetologiji

    Zelje in listi zelja se uporabljajo kot naravna kozmetika. Kitajsko zelje vsebuje veliko vitaminov, mineralov in kislin, ki so bistvenega pomena za zdravo kožo. Trije najpogostejši recepti.

    1. Razširjene pore. Iz belega dela listov iztisnejo sok, obraz pa vsak dan obrišejo. Prekomerna mastnost zapusti, pore se zožijo.
    2. Suha koža. Liste poparimo z vrelo vodo, gost beli del rahlo premažemo s kladivom. Površina listov je namazana z majhno količino oljčnega olja, nanesenega na obraz. Držite 20 minut, odstranite in operite z decokcijo kamilice.
    3. Piling. Liste skuhamo v mleku, zdrobimo z mešalnikom. Maso nanesemo na obraz, zadržimo do pol ure.

    Pekinško zelje je dobro za prhljaj. Lasišče namažemo z rastlinskim oljem, na vrh nanesemo pretlačene sveže liste. Pri močnem prhljaju postopek ponovimo dvakrat na dan dva tedna..

    Kuharski nasveti

    Solato najdemo v kulinariki različnih držav. V evropskih državah ga uživajo večinoma svežega. Japonska kuhinja ponuja jedi iz svežega in kuhanega kitajskega zelja. Azijci jo raje kisajo.

    Solate

    Najpogostejši način priprave kitajskega zelja je z različnimi solatami. Listi se običajno ne režejo, ampak jih ročno trgajo na majhne koščke. Zelenjava se dobro poda k drugi sveži zelenjavi, morski hrani, klobasam, šunki, mesu. Solate običajno začinimo z rastlinskim oljem, sojino omako, redkeje z majonezo. Kot preliv ni priporočljivo uporabljati smetane in jogurta..

    Drugi tečaji

    Nekateri recepti vključujejo kuhanje zelenjave. Kuhanje nadomestimo s hitrim blanširanjem 15–20 sekund v slani vreli vodi. Okusne enolončnice, zvitki so pripravljeni iz pekinškega zelja, ki se uporablja namesto belega zelja pri kuhanju zeljnic. Jedi iz petsai običajno postrežemo z gobovo omako ali kislo smetano..

    Ocene o kitajskem zelju potrjujejo, da si je zelenjava z dobrim razlogom prislužila ljubezen privržencev zdrave in okusne hrane. Nizka vsebnost kalorij, obilo vitaminov, vlaknin naredijo kitajsko zelje nepogrešljiv izdelek za ohranjanje dobre fizične oblike.

    Ocene: "Malo kalorij in veliko vitaminov"

    Pekinško zelje je vsekakor zdrava zelenjava. Tako kot številne sorte zelja ima malo kalorij in veliko vitaminov. Škoda le, da je precej drago, poleg vsega pa je v supermarketih težko najti svežo glavo zelja. Poskusil sem jo gojiti tudi sam, vendar temperatura ni enaka - zaradi vročine ni nikoli vzklila. Na temo solat se kitajsko zelje dobro ujema s češnjevim paradižnikom. Če jih zmešate in prelijete s česnovim oljem, dobite odlično solato..

    Moja žena je shujšala s pomočjo pekinškega zelja. Ne, zelja zagotovo ni jedla sama, je pa bilo v njeni prehrani zadostne količine tega izdelka. Včasih imam rada solato s kitajskim zeljem, drugo zelenjavo in sončničnim oljem.

    Dieta za hujšanje na kitajskem zelju: načela, približna prehrana, pregledi in rezultati

    Pekinško zelje se uporablja za hujšanje zaradi nizke energijske vrednosti in pomanjkanja sladkorjev. Rastlinski izdelek nasiči telo z vitamini in mineralnimi spojinami, potrebnimi za pospešitev znotrajcelične presnove. Preberite več o prednostih kitajskega zelja za hujšanje - več.

    Kemična sestava in hranilna vrednost kitajskega zelja

    Vsebnost kalorij v 100 g izdelka je 32 kcal. Hranilna vrednost podobne količine kitajskega zelja:

    • 1,2 g beljakovin;
    • 0,2 g maščobe;
    • 2,2 g ogljikovih hidratov.

    Listnata zelenjava vsebuje hranilne spojine:

    • vitamini: beta-karoten, skupina B, retinol, askorbinska kislina, kinin;
    • elementi v sledovih: železo, cink, selen;
    • makrohranila: fosfor, kalij, kalcij, magnezij, natrij, klor;
    • strojenje;
    • groba vlakna;
    • flavonoidi;
    • fitoncidi;
    • hormonom podobne spojine, kot so fitoestrogeni.

    Ali je mogoče shujšati na kitajskem zelju

    Na zeljni dieti se znebite odvečne teže iz naslednjih razlogov:

    1. Velika vsebnost grobih rastlinskih vlaken. Ko vstopijo v želodec, prehranske vlaknine izboljšajo prebavo hrane, pomagajo očistiti telo žlindre in odvečne tekočine. Vlaknine potešijo lakoto 2-3 ure.
    2. Zeljni listi so praktično brez sladkorja in škroba, ki povečajo plazemsko koncentracijo sladkorja v krvi in ​​se shranijo kot zaloge maščob. Glavnino ogljikohidratnih spojin predstavljajo grobe in topne vlaknine.
    3. Izdelek je malo kaloričen. Za potešitev lakote ga lahko uživamo v neomejenih količinah.
    4. Vitaminsko-mineralni kompleks v sestavi pekinškega zelja ohranja visoko stopnjo presnove, izboljšuje delovanje organov in sistemov.
    5. Kombinacija vlaknin in tartronske kisline. Slednja preprečuje pretvorbo ogljikovih hidratov v maščobno maso. Organska kislina se uživa izključno iz surovih listov zelja. S toplotno obdelavo se zlahka uniči. Groba vlaknina ustvarja oviro v črevesju in preprečuje popolno absorpcijo maščob in ogljikovih hidratov v tankem črevesu.

    Rastlinska hrana je najučinkovitejša za prebavo popoldan, ko hitrost presnove pade. Zahvaljujoč bioaktivnim snovem v sestavi zelje pospešuje metabolizem, zaradi česar telo maščobne zaloge tudi zvečer pretvori v energijo.

    Prednosti hujšanja

    Zeljni listi so med nizkokalorično prehrano koristni zaradi naslednjih lastnosti:

    • lizin pomaga očistiti kri toksičnih spojin, izboljša delovanje imunokompetentnih celic in uniči tuje beljakovinske snovi v plazmi;
    • laktucin normalizira krvni tlak in spanje, izboljša znotrajcelični metabolizem, deluje tonično;
    • Vitamini skupine B normalizirajo psihoemocionalno stanje, zmanjšajo tveganje za izpad prehrane, lajšajo glavobole;
    • askorbinska kislina krepi stene krvnih žil, izboljšuje delovanje imunskega sistema, preprečuje okužbo telesa z nalezljivimi boleznimi;
    • vlaknine izboljšajo proces prebave in asimilacije hrane;
    • antioksidanti krepijo strukturo las in nohtov, obnavljajo elastičnost kože, preprečujejo luščenje;
    • Kitajsko zelje zmanjšuje raven škodljivega holesterola in trigliceridov v krvnem serumu, ki poslabšajo stanje sten krvnih žil in prispevajo k razvoju debelosti;
    • preprečuje pomanjkanje vitaminov.

    Primer prehrane s kitajskim zeljem

    Kot alternativa nizkokalorični dieti postni dnevi preživimo na pekinškem zelju. Ta zelenjava nima toliko grobih vlaknin kot zelje, zato jo lahko uživamo ves dan brez nevarnosti zaprtja..

    Pozor! Listnata zelenjava močno obremeni prebavni trakt, zato zeljne diete ni mogoče upoštevati več kot 2 tedna. V nasprotnem primeru se poveča tveganje za razvoj gastritisa..

    Pravila prehrane

    Če želite kar najbolje izkoristiti nizkokalorično prehrano, sledite tem navodilom:

    1. Za nasičenje telesa z vitamini, minerali in tartronsko kislino pekinško zelje uživamo surovo.
    2. Uvedite delno prehrano: jejte hrano 5-6 krat na dan v majhnih delih po 300-350 g. Čez dan popijte do 1,5 litra tekočine. Popolnoma izključite gazirane, alkoholne in sladke pijače. Dovoljena je uporaba sveže stisnjenih zelenjavnih, sadnih, jagodičjih sokov, kave, čaja brez mleka in sladkorja, vode.
    3. Sol, sladkor in drugi aditivi za živila so izključeni iz postopka kuhanja. Sol je dovoljeno nadomestiti z majhno količino sojine omake - do 15-20 ml na dan, ne več kot 2-krat na teden.
    4. Po vsakem obroku bi morali začutiti rahlo lakoto. Prenajedanje upočasni metabolizem, zaradi česar telo preneha razgrajevati zaloge maščobe za energijo in zmanjšuje telesno aktivnost.
    5. Da bi ohranili tonus skeletnih mišic, se dvakrat na dan ukvarjajo s športom. V vadbo so vključene le lahke do zmerne vaje. Močne in kardio vaje so prepovedane.

    Poleg upoštevanja pravil prehrane je treba uravnotežiti tudi dnevno prehrano. Izdelke delimo na prepovedane in sprejemljive.

    Dovoljena hrana:

    • kumare;
    • zelena, špinača;
    • zeleni fižol;
    • paradižnik;
    • paprika;
    • bučke, redkev, pesa;
    • žita, razen belega riža;
    • polnozrnat kruh;
    • različne vrste zelja, poleg pekinškega zelja;
    • jabolka, hruške, agrumi, granatno jabolko in drugo sadje;
    • jagode;
    • vse zelenice;
    • morski sadeži;
    • pusto meso, pusto ribje fileje;
    • ribje olje, multivitaminski kompleksi;
    • sorte trdega sira;
    • kuhana jajca;
    • fermentirano mleko in mlečni izdelki z nizkim odstotkom maščobe;
    • oljčno olje, lan, sezamova semena.

    Prepovedana hrana za hujšanje:

    • sončnično olje, maslo;
    • Bel kruh;
    • moka in slaščice;
    • mastne omake;
    • Bel riž;
    • škrobnata zelenjava;
    • banane, kaki, grozdje;
    • instant kava;
    • drobovina: klobase, klobase;
    • maščobni sir, kisla smetana, mleko, smetana, smetana.

    Prehrana

    Če sledite nizkokalorični dieti, je sestavljena po naslednjih načelih:

    • za zajtrk uživajo kompleksne ogljikove hidrate: sendviče z rženim kruhom, žitaricami, medom, sadjem, oreški in jagodičevjem, mlečnimi izdelki;
    • v času kosila naj telo prejme beljakovine iz jajc, pustega mesa, gob in ribjih filejev ter grobe vlaknine iz zelenjave;
    • za večerjo jedo jedi s kitajskim zeljem.

    V tabeli je predstavljen vzorčni meni za teden dni.

    DanZajtrkKosiloVečerja
    1.Ovsena kaša v mleku brez sladkorja, zeleni čaj z 1 čajno žličko. cvetni medPiščančji kotleti s sojino omako, kislo smetano z nizko vsebnostjo maščobe in gorčico (uporabljajo se za marinado za meso). Fileje pečemo v pečici, cvrtje je prepovedano.Solata iz kitajskega zelja z limoninim sokom in olivnim oljem
    2.Ajdova kaša na vodi s sadjem ali zelenjavoParni mleti goveji kotleti na zelenjavni "blazini"Zeljni listi, sesekljani, pomešani z zelenim grahom, začinjeni z oljčnim oljem
    3.Sadna solata iz sladko-kislih jabolk, pomaranč, hrušk z dodatkom medu in masti brez maščobeRibe na pari, okrašene z brokolijemSolata iz pekinškega zelja s sirom durum
    4.Ajdova kaša v vodi brez aditivov za živila, trdo kuhano jajce, zeleni čaj s cvetličnim medomNa zeliščih pečene piščančje prsiZeljeva solata z daikonom in naribanim korenčkom
    petOvsena kaša v mleku z 1 žlico. l. zmleti orehi, 1 žlička. srčekJuha iz zelenjavne juhe ali lahka juha iz piščančjih rezancevPekinško zelje in solata iz belega zelja z naravnim jogurtom, limoninim sokom
    6.Polnozrnat sendvič s kruhom in sirom, sladko in kislo jabolkoRibe na pari, dušena zelenjava s citrusovim sokomZeljeva solata s kuhanim jajcem
    7.Koruzna kaša v mleku s kuhanimi rumenjaki, 0,5 avokadom in zelenim čajemKuhana teletina z okrasom iz zelenega fižolaZeljeva solata z zeleno

    Ocene in rezultati

    Pregledi tistih, ki so poskusili dieto na kitajskem zelju, jasno kažejo, da je ni enostavno vzdrževati, vendar bo pričakovan rezultat prišel.

    Elena Kiprova, 32 let: »Dieta iz pekinškega zelja je lačna. Nenehno lačna je podhranjenost. Toda v telesu sem začutil lahkotnost, zdravje se mi je izboljšalo. Utrujenosti ni bilo, ves čas sem bil pozitivno razpoložen. Za 10 dni + 5 dni izstopa iz diete smo uspeli izgubiti 4,5 kg. Z rezultatom sem zelo zadovoljen ".

    Marina, 29 let: »Da bi izgubila 5 kg za počitnice, sem se odločila, da se podam na dieto. Za glavni izdelek sem izbral pekinško zelje. Kadar so jo lačni jedli svežo ali jo dodajali zelenjavnim solatam. Športno sem se ukvarjal 4-krat na teden. Rezultat se je splačal: v 14 dneh sem se znebil 6 kg. Potem se je vrnilo 2 kg, vendar je to normalno. Je tekočina in hrana, ki je prebavljiva v črevesju. ".

    Katrina Belaya, 21 let: »Prehrana je bila težka. Trajal je samo en teden in padel 2,5 kg. Lakota in utrujenost sta nenehno čutiti. Za vaje ni ostalo več moči, zato sem po službi samo spal ali spočil ".

    Zaključek

    Pekinško zelje vsebuje veliko grobih vlaken, ki so v telesu praktično neprebavljive. Zaradi prehranskih vlaknin se lakota kljub nizki vsebnosti kalorij v izdelku umakne za 2-3 uri. V tem času se podkožne maščobe razgradijo, da se povrnejo stroški energije..

    Hranila izboljšujejo splošno počutje, stabilizirajo prebavni in endokrini sistem, kar je pomembno zaradi slabe prehrane. Beljakovine v zelju podpirajo delovanje skeletnih mišic in preprečujejo razgradnjo mišic.